Domů » Bleskovky » Swing Copters 2: Tvůrce Flappy Birdu uvádí druhý díl hardcore hry pro trpělivé

Swing Copters 2: Tvůrce Flappy Birdu uvádí druhý díl hardcore hry pro trpělivé

Příběh autora téměř legendární hry Flappy Bird s vysokou obtížností znají všichni. Po tom, co si titul krátce po uvedení stáhlo na několik desítek milionů hráčů a denní zisk z reklamy se v přepočtu pohyboval okolo jednoho milionu korun, Dong Nguyen neunesl tíhu slávy a hru odstranil z App Store i Google Play a k Flappy Birdu se už nikdy nevrátil.

Po více než roční odmlce je však Dong zpět s druhým dílem ještě více hardcore hry Swing Copters. V tomto titulu se ujmete postavičky s vrtulkou na hlavě, se kterou budete mít za úkol vyletět co nejvýše. Za každé zdolané patro získáte jeden bod. Létání vám ale budou znepříjemňovat všudypřítomná kladiva, která se navíc houpají, takže průlet opravdu nebude nijak jednoduchý. 

Čím výše se dostanete, tím více nových létajících postaviček se vám odemkne. Kromě mírně vylepšené grafiky však hra žádné další novinky nenabízí, ale i v tomto případě platí, že pro dosažení úspěchu je nutné obrnit se pořádnou dávkou trpělivosti.

Flappy Birds :)
O Flappy Birdu slyšel každý: Tahle šílená hra si získala srdce milionů hráčů

Swing Copters 2 je k dispozici zdarma (s reklamním bannerem) pro Android a iOS; verze pro mobilní Windows se neplánuje. Za zhruba 26 Kč je možné reklamu ze hry odstranit. V komentářích se můžete pochlubit, jakého maximálního skóre jste dosáhli.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Nepřehlédněte

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments