Domů » Bleskovky » Super Mario Run je oficiálně dostupný ke stažení a rozhodně vás bude bavit

Super Mario Run je oficiálně dostupný ke stažení a rozhodně vás bude bavit

Tak jsme se konečně dočkali a Super Mario je vůbec poprvé oficiálně dostupný také na chytrých telefonech a tabletech. Majitelé zařízení s Androidem ale zatím mají smůlu, titul je exkluzivně dostupný pouze pro iOS, nicméně později se počítá i s vydáním pro konkurenční platformu.

supermariorun

Hra je v App Store dostupná zdarma, ale s omezením – k dispozici však máte pouze první tři úrovně a za další budete muset zaplatit částku 9,99 eur, což rozhodně není málo (cca 270 Kč). Tím se vám ale odemkne vše a nemusíte se bát, že byste v budoucnu ještě museli řešit nějaké další nákupy přímo ve hře.

SUPER MARIO RUN Gameplay

Mario ve hře neustále běží dopředu a vašim úkolem je vyhýbat se překážkám a nepřátelům, a samozřejmě také sbírat různé bonusové předměty. Celkem na vás čeká dvacet čtyři úrovní rozdělených do čtyřech světů. Jednotlivé úrovně jsou velmi dobře navrženy a i když mám zatím odehráno nějakých 30 minut čistého času, nový Mario mě baví a investice rozhodně nelituji. Zábavné je také poměřování sil s ostatními hráči. Co mě naopak vadí, je nutnost být neustále připojený online – v metru nebo letadle si titul jednoduše nezahrajete.

‎Super Mario Run
Cena: zdarma+

Jiří Hrma

9 komentářů

 1. Ti Brňáci mají zase výhodu…

 2. Nevite jestli pro in-app purchase funguje sdileni v rodine?

 3. Doufám že na Android to vyjde do Vánoc. Tohle si opravdu chci zahrát.

  • Jako že si Apple vyjednal exkluzivitu na týden a ještě kvůli tomu obětoval kus keynote? Tak to fakt ne:D

  • No jelikoz to stoji na Apple 300kč :D
   tak na adroidech to bude tak za 500 ne :D :D

   • Myslis ze aplikace ma androidu stoji vic nez pro jafoun? Jak si na to prisel?
    BTW ani tri smajliky ti z hloupyho komentare neudelaji vtipny.

 4. Čekal jsem víc , za tri hodiny jsem všech 24 úrovni odehral a dal tam nic není, jsou to vyhozený 3 stovky, hra je hrozne kratka

 5. je to jenom kravina pro deti.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).