Sledujte nás na YouTube

Sundar Pichai: O názvu Androidu N by mohli rozhodnout uživatelé prostřednictvím ankety

Před příchodem každé nové verze Androidu uživatelé hádají, jak se bude jmenovat. První písmenko je vždy dáno, Google postupuje podle abecedy, zbytek je však velká neznámá.

 

Zdá se však, že by uživatelé mohli mít na výběru názvu velký podíl. Sundar Pichai, CEO Googlu, v rámci své přednášky na Dillíjské univerzitě připustil, že by společnost mohla dát lidu moc a nechat jej vybrat, podle jaké dobroty se bude příští verze systému jmenovat.

Záznam celé přednášky pro Dillíjskou univerzitu

A jaký název by se líbil vám?  

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

2 komentáře

  1. BRudolph (neregistrovaný)

    Nutella

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *