Domů » Bleskovky » Student Agency vydává aplikaci pro nákup jízdenek, zatím pouze pro Android

Student Agency vydává aplikaci pro nákup jízdenek, zatím pouze pro Android

Společnost Student Agency vydala zkušební verzi své nové aplikace nazvané Jízdenky. Aplikace umožňuje rezervaci a správu rezervací jízdenek pro autobusy Student Agency i vlaky RegioJet., což si zatím můžete vyzkoušet pouze na zařízeních s operačním systémem Android. V přípravě je verze pro iOS, která by se podle vyjádření společnosti měla objevit v dohledné době.

   

Aplikace je určena držitelům Kreditové nebo Otevřené jízdenky a umožňuje:

 • vyhledávání autobusových a vlakových spojů po ČR i Evropě
 • rezervace jízdenek
 • výběr sedadla
 • přehled rezervací
 • změna a storno rezervace
 • zobrazení zastávky na mapě
 • historie hledání

    

Stahovat můžete na Google Play a pokud chcete dát autorům zpětnou vazbu, můžete tak učinit e-mailem na podnetyonline@studentagency.cz.

-

Tomáš Kápl

Fanoušek moderních technologií, který svůj volný čas i prostředky utápí v budování chytré domácnosti a věří, že jí jednou opravdu dokončí. Kromě toho hledá způsoby, jak efektivně pracovat s vlastním časem a automatizovat maximum rutinní práce.

3 komentářů

 1. Řekl bych neco ve stylu: „Hurá! Že to ale trvalo…“. Teď teprve mají důvod blokovat neoficiální klienty, ale za dosavadní přístup by zasloužili nakopat do koulí…

 2. MoB (neregistrovaný)

  No, ono to stále za moc nestojí… nefunkční, nepodařený design, prostě je to opravdu jenom beta. Aspoň že „už konečně“ na tom začali dělat.

 3. Používám tyto aplikace (autorská práva Student Agency) pro Android:
  ORBIX Letenky, služební cesty
  Levné letenky
  RJ DataSMS

  Vaughn College of Aeronautics and Technology: my PhD thesis [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).