Domů » Bleskovky » Starý vzhled kalendáře od Googlu to má sečtené: víme, kdy přijde redesign

Starý vzhled kalendáře od Googlu to má sečtené: víme, kdy přijde redesign

Aplikace Kalendář se v desktopové verzi dlouho bránila nasazení designového jazyka Material z dílny Googlu. Nicméně jak se zdá, tak stará verze má před sebou už jen několik měsíců, než bude nahrazena verzí novou. I když přechod na novou verzi půjde odložit, donekonečna to nepůjde.

Pro uživatele G Suite, kteří chtějí dostávat aktualizace co nejrychleji, vypustí Google nový vzhled 8. ledna, pro ostatní pak o týden později, tj. 15. ledna. Oddalovat přechod na nový vzhled půjde až do února, nicméně po 28. únoru už všichni uživatelé budou mít aplikovaný nový vzhled.

Google Kalendář v novém: Material Design konečně i na desktopu

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

6 komentářů

 1. Když mi cca před dvěma měsíci Google změnil kalendář tak mě štval čas události na konci popisku (při více událostech v jednom dni to bylo dost nepřehledné) – Napsal jsem anglicky email na Google vč screenshotu staré a nové verze, ze je to značně nepřehledné a hůře se tak plánují schůzky – cca za týden to Google předělal :-) Snad poprvé co vidím nějakou zpětnou vazbu od Googlu :-)

  • Určitě jsi nebyl sám, kdo si stěžoval. Ale je hezké, že si to myslíš.

  • Myslí si, že Google měl zpětnou vazbu. Ona ale byla ne?

  • Možná jsem nebyl sám, ale důležité je, že se to cca týden po mém feedbacku změnilo. Ono to nebude nic složitého ten změnit formát vypisování událostí (prohodit pořadí) – nicméně věřím, že jsem přispěl k tomu že se to změnilo.

  • Takže každej bude držet hubu a nikdo se neozve a pak se budeme divit, že se nic nezmění?
   Dejve, ty musíš být snem každého diktátora, prostě držíš hubu a krok :D

 2. Svět byl téměř spasen, gratuluji ;)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).