Starý vzhled kalendáře od Googlu to má sečtené: víme, kdy přijde redesign

Aplikace Kalendář se v desktopové verzi dlouho bránila nasazení designového jazyka Material z dílny Googlu. Nicméně jak se zdá, tak stará verze má před sebou už jen několik měsíců, než bude nahrazena verzí novou. I když přechod na novou verzi půjde odložit, donekonečna to nepůjde.

Pro uživatele G Suite, kteří chtějí dostávat aktualizace co nejrychleji, vypustí Google nový vzhled 8. ledna, pro ostatní pak o týden později, tj. 15. ledna. Oddalovat přechod na nový vzhled půjde až do února, nicméně po 28. únoru už všichni uživatelé budou mít aplikovaný nový vzhled.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

6 komentářů

 1. Honza (neregistrovaný)

  Když mi cca před dvěma měsíci Google změnil kalendář tak mě štval čas události na konci popisku (při více událostech v jednom dni to bylo dost nepřehledné) – Napsal jsem anglicky email na Google vč screenshotu staré a nové verze, ze je to značně nepřehledné a hůře se tak plánují schůzky – cca za týden to Google předělal :-) Snad poprvé co vidím nějakou zpětnou vazbu od Googlu :-)

  • Určitě jsi nebyl sám, kdo si stěžoval. Ale je hezké, že si to myslíš.

   • Myslí si, že Google měl zpětnou vazbu. Ona ale byla ne?

   • Honza (neregistrovaný)

    Možná jsem nebyl sám, ale důležité je, že se to cca týden po mém feedbacku změnilo. Ono to nebude nic složitého ten změnit formát vypisování událostí (prohodit pořadí) – nicméně věřím, že jsem přispěl k tomu že se to změnilo.

   • fasd (neregistrovaný)

    Takže každej bude držet hubu a nikdo se neozve a pak se budeme divit, že se nic nezmění?
    Dejve, ty musíš být snem každého diktátora, prostě držíš hubu a krok :D

 2. S4crifice

  Svět byl téměř spasen, gratuluji ;)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *