Domů » Bleskovky » Starší Pixely už také zvládají parádní noční snímky. Google vydal update fotoaparátu

Starší Pixely už také zvládají parádní noční snímky. Google vydal update fotoaparátu

Pixel 4 od společnosti Google se pyšní speciálním režimem nazvaným „Astrophotography“, díky němuž můžete fotit hvězdnou oblohu či kvalitní noční snímky. Minulý měsíc si tato funkce našla neoficiální cestu také do starších Pixelů. Možná i proto se Google rozhodl, že novinku oficiálně zpřístupní i pro dřívější modely. Přinesla ji aktualizace aplikace fotoaparátu na verzi 7.2.

Nové fotografické vychytávky si díky tomu mohou vyzkoušet také majitelé Pixelů 2, 3 a 3a.  Co se týče Pixelu 4, je funkce „Astrophotography“ součástí režimu „Night Sight“. Jakmile kamera rozpozná, že se nachází ve stabilní pozici, začne pořizovat několik snímků s krátkou expozicí, které se následně zformují v mnohem lépe exponovanou a detailnější fotografii.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
TomasSX1
Uživatel
TomasSX1
Offline

Google palec hore 👍

Konkurencia ostava na smiech 🤷‍♂️

Arcturus
Anonym
Arcturus
Offline

Palec nahoru za aktualizaci fotografických schopností starších Pixelů 2 a 3, palec dolů za bezpečnostní aktualizace Pixelu 1. Na to, že Google vydá za rok 1-2 telefony, by mohl bezpečnostní aktualizace protáhnout, po vzoru Applu, na 5 let…