Domů » Bleskovky » Spotify rozšiřuje portfolio: Nově bude streamovat i krátké videoklipy

Spotify rozšiřuje portfolio: Nově bude streamovat i krátké videoklipy

Spotify je jednou z nejrozšířenějších hudebních streamovacích služeb na světě. Již v květnu minulého roku se objevily první zprávy o tom, že se tento gigant chystá rozšířit své služby o streamování videí. Více jak půl roku se nic nedělo, až nyní se objevila informace o tom, že ke spuštění videostreamů dojde již příští týden.

spotify

Nový obsah zamíří nejprve na mobilní telefony vybavené operačním systémem Android, následovat budou smartphony od Applu. Konkrétní informace o obsahu zatím neznáme. Již dříve se však spekulovalo, že by se mělo jednat o hudební klipy, akční videa a jiné krátké klipy.

Obsah bude řazen do různých kategorií, jako je tomu v případě hudby. Na závěr bohužel špatná zpráva – služba bude zatím dostupná pouze v USA, Velké Británii, Německu a Švédsku. V případě úspěchu se dá očekávat, že dojde časem k rozšíření i do dalších zemí.

Zdeněk Beran

Redaktor serveru SMARTmania.cz a dalších technologických webů, fanoušek počítačového hardwaru, mobilních zařízení všeho druhu a jiné elektroniky, milovník akčních počítačových her a PUBG.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments