Domů » Bleskovky » Spolupráce Seagate a DJI nese ovoce, úložiště pro drony je na světě

Spolupráce Seagate a DJI nese ovoce, úložiště pro drony je na světě

Externí harddisk má dneska téměř každý, proto není třeba dlouze představovat americkou společnost Seagate. Ta se rozhodla spojit síly s čínskou firmou DJI, která se specializuje na drony. Ze spojení vzniklo nové úložiště, které rádi využijí nejen majitelé dronů.

Seagate DJI Fly Drive nabídne kapacitu 2 TB, což pohodlně vystačí až na 60 hodin videomateriálu v rozlišení 4K. Samozřejmostí je rychlé USB typu C nebo slot na MicroSD karty UHS-II, přesouvání dat tak nebude žádný problém. Samotný disk je pak chráněn odolným pryžovým nárazníkem, takže náhodný pád ho jen tak nerozhází. Spolu s diskem dostanete také dvouměsíční licenci na Adobe Premiere Pro CC, což je rozhodně vítané.

Seagate DJI Fly Drive se na českém a slovenském trhu začne prodávat od října, a to za cenu 3 890 Kč, resp. 149 euro.

Test univerzálních flash disků od SanDisku: vybere si každý

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).