Spider-Man míří na Disney+, pětice filmů doplní bohatou kolekci Marvelu

Spider Man Tom Holland

Pro fanoušky filmů a seriálů z vesmíru Marvelu je Disney+ splněným snem. Ať už hltáte filmy s Thorem, Iron Manem či Black Pantherem, nebo se rádi ponoříte do oceňovaných seriálů WandaVision nebo Moon Knight, není pro vás lepší místo než právě Disney+. Až doposud ale mělo jednu vadu na kráse – ve výběru chyběly filmy zaměřené na pavoučího muže Petera Parkera, na kterého vlastní práva Sony.

SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE - Official Trailer (HD)

Tato bariéra ale nyní padá. Koncem měsíce, konkrétně 29. července, zamíří na streamovací službu Disney+ rovnou pětice takových filmů: Amazing Spider-Man, Amazing Spider-Man 2, Spider-Man: Homecoming, Spider-Man: Paralelní světy a Spider-Man: Daleko od domova. Chybět tak bude pouze původní trilogie s Tobey Maguirem, dvojice filmů věnující se Venomovi a poslední snímek Spider-Man: Bez domova, který měl premiéru v kinech teprve v loňském roce.Disney plus recenze 2Nepřehlédněte

Recenze Disney+: myšák Mickey si s konkurenty nebere servítky

 

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku