TOPlist

Špičková tvrzená skla a fólie Ocushield s anti-blue light filtrem nyní seženete o 25 % levněji

Tvrzené sklo Ocushield

Používat telefon či tablet bez ochranného skla si v dnešní době dokáže představit jen malé procento uživatelů. Škrábance na displeji představují doslova noční můru, natož jeho případné prasknutí. Na trhu v současnosti lze nalézt spoustu možností, jak displeje či monitory chránit. Výrobce Ocushield nabízí krom standardní ochrany i několik vlastností navíc. Kromě ochrany příslušenství od Ocushield pomůže lépe usínat, potažmo celkově lépe žít díky minimalizaci modrého světla. Fólie na monitory a notebooky umožní rovněž práci v soukromí díky privátnímu filtru, který lze snadno odebrat. V práci ulehčí život i stylové brýle, které opět ochrání před negativními dopady modrého světla.

Tvrzená skla Ocushield nejenže chrání displej vašeho telefonu před poškozením ve formě škrábanců či prasknutí, ale taktéž filtrují škodlivé modré světlo vysílané právě z displejů mobilních telefonů. Modré světlo proniká do naší sítnice a informuje mozek, že je čas být aktivní a bdít. Dlouhodobé vystavení modrému světlu může významně ovlivnit naše pohodlí, může způsobovat bolesti hlavy, podráždění očí a způsobovat únavu.

Kromě toho může snižovat produkci melatoninu, což je chemická látka v našem mozku, která nám pomáhá lépe usnout. Ocushield je prvním a jediným lékařsky ověřeným ochranným sklem na obrazovku telefonu, který blokuje škodlivé modré světlo. Ostatně, aby taky ne, když jej vyvinuli kvalifikovaní optometristé, díky čemuž skla a fólie úspěšně odstraňují až 90 % škodlivého záření modrého světla.

Pro maximalizaci odolnosti je použito velmi tvrdé sklo opatřené oleofobní vrstvou, která jednak minimalizuje ulpívání šmouh, ale taktéž zajišťuje perfektní skluz prstu po displeji. U verzí určených pro monitory a notebooky navíc eliminuje nežádoucí odrazy.Ocushield folie sklo recenzeNepřehlédněte

Recenze tvrzeného skla a fólie Ocushield: je libo chránit zrak či zajistit soukromí?

Díky slevovému kódu OCU25 však lze tyto produkty na e-shopu p-t.store sehnat až do konce roku o skvělých 25 % levněji. Akce navíc platí na všechny produkty Ocushield v nabídce e-shopu včetně skel na nejnovější iPhony 15 (Pro) či speciálních anti-blue light brýlí.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku