Spekulace: iPhone 6 bude mít 13Mpx fotoaparát a pouze 1810mAh baterii

Čínské zdroje opět vypouštějí do světa informace týkající se očekávané nové generace jablečných telefonů. Tentokráte prozrazují detaily ohledně hlavního fotoaparátu a také zveřejňují kapacitu baterie 4,7palcové verze iPhonu, kterou potvrzují přiloženými snímky.

 

Kapacita baterie nového iPhonu má podle uniklých snímků vzrůst z 1 560 mAh na 1 810 mAh, což není nijak vysoká hodnota, vezmeme-li v potaz, že o 0,7 palce vzroste úhlopříčka displeje. Podle tchajwanského serveru Digitimes poklesla tloušťka baterie ze 3 mm na 2 mm, což naznačuje očekávanou redukci tloušťky celého zařízení.

 

Poslední zprávy z Číny také naznačují, že by u nových iPhonů mohlo narůst rozlišení hlavního fotoaparátu. Tím má být údajně Exmor IMX220 od společnosti Sony, který disponuje čipem o velikosti 1/2.3″ a rozlišením 13 Mpx. Podle předchozích zpráv by měl být fotoaparát iPhone 6 doplněn o optický stabilizátor, pouze však v případě 5,5palcového modelu.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku