Soutěž: vyhrajte Vivo V23 5G – skvěle vybavený smartphone s unikátními zády

vivo V23 5G clanek recenze

Ve spolupráci s českým zastoupením značky Vivo jsme pro vás připravili soutěž o nový smartphone Vivo V23 5G, který kromě skvělé hardwarové výbavy láká na unikátní provedení zad, která mění barvu v závislosti na dopadajícím světle. Díky tomu lze na zadní stranu „kreslit“ nejrůznější obrazce, které po několika minutách samy zmizí. Pokud vás zajímá, jak tato technologie funguje, přečtěte si náš podrobný článek s prvními dojmy, ve kterém zároveň naleznete nápovědu k soutěžním otázkám.

Se smartphonem Vivo V23 5G si na své přijdou i selfie maniaci. Nad displejem najdete dvě kamery. Ta primární se pyšní rozlišením 50 megapixelů. Společnost jí dělá ještě 8Mpx širokoúhlá pro skupinové selfies. A aby toho nebylo málo, k dispozici máte dvě dvoutónové přisvětlovací diody, u kterých je navíc možné měnit barevnou teplotu ve třech stupních, což žádný jiný smartphone na trhu nenabízí.

vivo V23 visual

Hnacím motorem telefonu se stal osmijádrový čipset MediaTek Dimensity 920 s podporou 5G. Potěší nejnovější verze systému Android 12 a královských 12 GB RAM, kterým sekunduje 256GB interní úložiště. O zobrazování se stará 6,44” displej typu AMOLED s Full HD rozlišením a 90Hz obnovovací frekvencí.

V mírně vystouplém fotomodulu najdeme trio objektivů, jmenovitě hlavní fotoaparát s rozlišením 64 megapixelů doplněný 8megapixelovým širokoúhlým a 2Mpx makro. Video telefon zvládne nahrávat ve 4K rozlišení při 60 snímcích za vteřinu. Vestavěný akumulátor nabízí kapacitu 4 200 mAh a podporu rychlého 44wattového nabíjení.

Co musíte udělat, abyste vyhráli? Stačí jen správně odpovědět na připravené soutěžní otázky. Z došlých správných odpovědí skript vygeneruje jednoho šťastlivce, který získá telefon Vivo V23 5G v barvě Sunshine Gold, která umí měnit barvu.

Zdvojnásobte své šance

Sledujte na Instagramu oficiální český účet značky Vivo a zvyšte svou šanci na výhru. Pokud nás už sledujete, nebo začnete sledovat na Instagramu, napište do soutěžního formuláře své uživatelské jméno. Tím získáte ke standardnímu soutěžnímu slotu ještě druhý, díky čemuž zdvojnásobíte svou šanci na výhru.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTmania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČO: 026 64 569, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn.: C 222000, jakožto provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od pondělí 28. března 2022, 09:00 hodin, do neděle 3. dubna 2022, 23:59 hodin. Soutěžní pravidla jsou platná od 28. března 2022.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky starší 18 let a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze s výslovným písemným souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je nezletilý výherce povinen na žádost Pořadatele doložit.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní platné kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na zadané soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Ze všech správných odpovědí bude po skončení soutěže náhodně vygenerován jeden výherce, který získá smartphone Vivo V23 5G v barvě Sunshine Gold (12 GB RAM / 256GB úložiště). Celková hodnota výhry je 11 999 Kč.

6. Výherce bude Pořadatelem soutěže kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru jméno + příjmení bude po skončení soutěže vyhlášeno v samostatném článku na webu SMARTmania.cz, s čímž účastník soutěže souhlasí a svůj souhlas stvrzuje svou účastí v soutěži.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy, soutěžící, kteří spadají do kategorie uvedené v odst. 14 těchto pravidel, a také ze soutěže vyloučit soutěžící, kteří uvedli e-mailovou adresu zjevně vytvořenou jednorázově za účelem ovlivnění výsledků soutěže.

8. Svou šanci na výhru můžete zdvojnásobit, pokud začnete sledovat profil @vivo_czech na Instagramu. V tomto případě je nutné do soutěžního formuláře vyplnit vaše jméno na Instagramu, aby bylo možné ověřit, že profil značky sledujete. Díky tomu získáte k jednomu standardnímu soutěžnímu slotu jeden další navíc.

9. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail), budou využity pouze pro účely odeslání výhry a nikoliv pro marketingové účely. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

10. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a výhru. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou. Soutěžící ani výherci nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži, ani na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele. Pořadatel má dále právo soutěž kdykoliv bez uvedení důvodu předčasně ukončit.

11. Výherce bere na vědomí, že výhra pro něho může mít daňové dopady a s převzetím i užíváním výhry mohou být spojeny povinnosti dle platných právních předpisů.

12. Pokud výherce na e-mail informující o výhře neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vylosován nový výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

13. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci soutěže či za doručení zprávy o výhře.

14. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli. Soutěžící odpovídá za to, že soutěžní příspěvek neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje ideologie nebo pornografický obsah a nepoškozuje dobré jméno Pořadatele.

Autor článku
Redakce
Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku