Soutěž: vyhrajte Honor 7X s kovovým tělem a tenkými rámečky

Ve spolupráci s českým zastoupením značky Honor jsme pro vás připravili další soutěž, ve které budete mít šanci získat elegantní smartphone Honor 7X, který láká na kovové tělo, velmi tenké rámečky okolo displeje, povedený fotoaparát a slušnou výdrž baterie. Ostatně i v naší recenzi si tento model odnesl velmi slušné hodnocení.

Honor 7X disponuje 5,93″ IPS displejem s FullHD+ rozlišením, procesorem Kirin 659, 4 GB RAM a 64GB interní pamětí, kterou lze dále rozšířit díky slotu na microSD kartu. Ve výbavě dále najdeme duální fotoaparát (16 + 2 Mpx) a přední 8Mpx selfie kamerku. Díky 3340mAh baterii se rovněž můžete těšit na velmi slušnou výdrž na jedno nabití. Potěší také přítomnost operačního systému Android 7.1 Nougat a možnost využívat dvě SIM karty najednou (je zde hybridní slot pro microSD/2. nanoSIM). Další informace Honoru 7X najdete na produktové stránce.

Pokud tento telefon chcete vyhrát, stačí pouze odpovědět na níže uvedené soutěžní otázky a mít trochu štěstí. Ten, jehož správná odpověď dorazí 777. v pořadí, získá smartphone Honor 7X.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 24. dubna 2018, 09:00 a končí po dosažení 777. správných odpovědí, nejpozději však 8. května 2018, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Smartphone Honor 7X získá ten výherce, jehož správná odpověď dorazí 777. v pořadí.

6. Výherce bude pořadatelem soutěže kontaktováni na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jméno výherce bude zveřejněno na serveru SMARTmania.cz po ukončení soutěže.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

8. Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je rovněž možné se kdykoliv trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou.

10. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 777. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 778).

11. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Soutěž byla ukončena. Výhercem se stává…

Smartphone Honor 7X poputuje k Romanovi Š. z Olomouce, kterému tímto gratulujeme :-)

Autor článku
Redakce
Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku