Cena:

Soutěž: vyhrajte barevné obaly PanzerGlass ClearCaseColors

Od září letošního roku jsou v prodeji nejnovější iPhony 13, které zaujmou nejen svým výkonem a funkcemi, ale i povedeným designem. Ten je však potřeba velmi dobře chránit proti náhodným ťuknutím nebo pádům. Málokdo ale chce vzhled telefonu zakrýt masivním pouzdrem a elegantnější varianty toho zase méně vydrží. Právě dobře vyváženou kombinaci mezi vzhledem a odolností přinášejí nedávno představené barevné obaly PanzerGlass ClearCase Colors.

Nové obaly PanzerGlass ClearCase Colors pro modely iPhone 13 dokonale kombinují prvotřídní ochranu telefonu díky použití tvrzeného skla o tloušťce 0,7 mm a elegantní vzhled docílený barevným, ale i odolným TPU rámečkem, který osvěží již tak unikátní barvy řady iPhone 13. Barevná nabídka obalů byla navržena pro sladění s legendárními barvami původních iMac počítačů z roku 1999.

PG color2

Obal tedy nejenže telefon dobře ochrání, ale přidá mu i jedinečný stylový vzhled. TPU rámeček je pro maximální odolnost tvořen pevnou a pružnou plástvovou strukturu speciálně zesílenou v rozích obalu a je z 60 procent tvořen recyklovanými materiály. Spojením skla a výše zmíněného barevného TPU rámečku se stoprocentně eliminuje žloutnutí oproti standardním obalům na trhu. Obal je navíc ošetřen speciální antibakteriální vrstvou, která ničí drtivou většinu bakterií na jeho povrchu. Barevné varianty jsou následující: modrá, zelená, fialová, oranžová a červená.

A právě o pět těchto stylových obalů pro řadu iPhone 13 si nyní budete moci zasoutěžit. Pro zapojení do soutěže stačí správně odpovědět na otázku níže a mít trochu toho štěstí. Všichni výherci budou mít možnost si vybrat, jakou barvu chtějí a pro jaký model iPhone 13 bude obal určený.

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTmania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČO: 026 64 569, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze pod sp. zn.: C 222000, jakožto provozovatel serveru SMARTmania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 30. listopadu 2021, 12:00 hodin, do 3. prosince 2021, 12:00 hodin. Soutěžní pravidla jsou platná od 30. listopadu 2021.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky starší 18 let a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky. Soutěžící mladší 18 let se mohou soutěže zúčastnit pouze s výslovným písemným souhlasem svého zákonného zástupce. Tento souhlas je nezletilý výherce povinen na žádost Pořadatele doložit.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na zadanou soutěžní otázku a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Ze všech správných odpovědí bude po skončení soutěže náhodně vygenerováno pět výherců, kteří získají ochranný obal PanzerGlass ClearCase Colors pro iPhone 13 (výherce si bude moci zvolit model a barvu).

6. Výherce bude Pořadatelem soutěže kontaktován na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 24 hodin od skončení soutěže. Jméno výherce ve tvaru jméno + příjmení bude po skončení soutěže vyhlášeno v závěru tohoto článku, s čímž účastník soutěže souhlasí a svůj souhlas stvrzuje svou účastí v soutěži.

7. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy, soutěžící, kteří spadají do kategorie uvedené v odst. 13 těchto pravidel, a také ze soutěže vyloučit soutěžící, kteří uvedli e-mailovou adresu zjevně vytvořenou jednorázově za účelem ovlivnění výsledků soutěže.

8. Pořadatel soutěže se zavazuje, že údaje poskytnuté soutěžícími použije pouze pro vyhodnocení soutěže, a ne pro žádné jiné účely. Údaje, které získáme od výherce (jméno, příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail), budou využity pouze pro účely odeslání výhry. Při zpracování osobních údajů postupuje Pořadatel v souladu se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, v platném znění.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a cenu. Za výhru nelze obdržet finanční náhradu a nelze ji vymáhat právní cestou. Soutěžící ani výherci nemají nárok na náhradu nákladů spojených s účastí v soutěži nebo na jakákoliv jiná plnění ze strany Pořadatele. Pořadatel má dále právo soutěž kdykoliv bez uvedení důvodu předčasně ukončit.

10. Výherce bere na vědomí, že výhra pro něho může mít daňové dopady, a s převzetím a užíváním výhry mohou být spojeny povinnosti dle platných právních předpisů.

11. V případě, že výherce na e-mail informující o výhře neodpoví do 2 dnů od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vylosován nový výherce a původnímu výherci nárok na výhru zaniká.

12. Pořadatel nenese odpovědnost za jakoukoliv technickou chybu při realizaci soutěže či za doručení zprávy o výhře.

13. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci a spolupracovníci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SMARTmania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli. Soutěžící odpovídá za to, že soutěžní příspěvek neporušuje platné právní předpisy, není v rozporu s dobrými mravy, nepropaguje ideologie nebo pornografický obsah a nepoškozuje dobré jméno Pořadatele.

Aktualizováno 6. prosince

Soutěž byla ukončena, zde je seznam výherců (všichni již byli kontaktování za účelem získání adresy pro zaslání výhry).

  • Jan Havlíček
  • Michal Souček
  • Illya Synohin
  • Martin Košař
  • Jindřich Lípa (náhradní výherce, původní výherkyně se výhry vzdala)
Autor článku
Redakce
Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.