Soutěž Vodafonu o telefony a tarify: Stačí používat Samoobsluhu nebo aplikaci

Operátor Vodafone si pro své zákazníky připravil soutěž o chytré telefony a tarify zdarma. Zúčastnit se ji mohou všichni, kteří využívají aplikaci nebo samoobsluhu Můj Vodafone na webu. Podmínkou soutěže s názvem „Samostatnost se vyplácí“ je využití aplikace nebo samoobsluhy (odkaz) Můj Vodafone v období od 12. října do 6. prosince tohoto roku a přihlášení se do soutěže přímo v aplikaci nebo samoobsluze na webu.

Vodafone

Vodafone dal zákazníkům možnost spravovat své účty i prostřednictvím mobilní aplikace už v roce 2012. Od té doby vzrostl počet uživatelů aplikace na 600 000 a průměrný počet přístupů do webové samoobsluhy je kolem 11 tisíc denně.

Můj Vodafone
Můj Vodafone
Autor: Vodafone Czech Republic a. s.
Cena: Zdarma
  • Můj Vodafone Screenshot
  • Můj Vodafone Screenshot
  • Můj Vodafone Screenshot
  • Můj Vodafone Screenshot
  • Můj Vodafone Screenshot
  • Můj Vodafone Screenshot
  • Můj Vodafone Screenshot
  • Můj Vodafone Screenshot

Co můžete vyhrát?

Zákazníci s tarifem mohou vyhrát využívání aktuálního tarifu bezplatně, 1 zákazník na celý rok a 14 zákazníků na 3 měsíce od vylosování. Uživatelé s předplacenou kartou mohou vyhrát bezplatné využívání svého aktuálního balíčku nebo balíčku „Komplet v síti“, a to opět na rok (1 výherce) nebo na tři měsíce (14 výherců). Navíc dalších 10 vybraných zákazníků vyhraje chytré mobilní telefony (1 výherce Vodafone Smart platinum 7 (recenze) a 9 výherců Vodafone Smart ultra 6 (recenze)).

Výherce bude Vodafone kontaktovat po 6. prosinci 2016, kdy proběhne slosování, a to informační SMS zprávou o výhře. Zároveň bude výherce Vodafone kontaktovat telefonicky kvůli předání výhry. Více o podmínkách soutěže naleznete na webu operátora.

Recenze Vodafone Smart Platinum 7: Quad HD pod 10 000 Kč

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel