TOPlist

Soutěž s MNshop.cz o ochranné fólie a stylusy

Ve spolupráci se společností Mobilnaut s.r.o. jsme pro vás připravili soutěž o ochranné fólie a stylusy z nabídky internetového obchodu MNshop.cz. Stačí pouze odpovědět na pět soutěžních otázek, které jsou sice trochu záludnější, ale alespoň se při jejich řešení nebudete nudit. Soutěžíme do neděle 15. května.

Připravili jsme pro vás další soutěž, ve které máte možnost získat fólie a stylusy pro vaše zařízení, které do soutěže věnoval internetový obchod MNshop.cz. Otázek je pět a výherců vylosujeme také pět. Při odesílání formuláře si nezapomeňte vybrat, jaká kombinace by pro vás v případě vylosování byla nejzajímavější (2x fólie, 2x stylus nebo 1x fólie + 1x stylus). Otázky jsou trochu záludnější, ale fanoušci Douglase Adamse (Stopařův průvodce Galaxií) budou jistě v mžiku vědět, o co se jedná. A těm méně znalým napoví Wikipedia a Google :-). Pokud byste si chtěli z MNshop.cz objednat drobné zboží (stylusy, fólie…), můžete využít nové akce s dopravou zdarma.

Soutěž trvá do neděle 15. května (včetně) a každý čtenář se může zúčastnit pouze jednou, duplicitní záznamy budou mazány. Soutěž je určena pro občany České republiky a každý účastník musí před odesláním formuláře souhlasit s pravidly, jejichž úplné znění najdete níže.

-

Pravidla soutěže
1. Soutěž pořádá server SmartMania.cz ve spolupráci se společností Mobilnaut s.r.o.

2. Soutěž se koná od 11. května 2011 12:00 do 15. května 2011 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit všichni občané České republiky.

4. Do slosování o ceny budou zařazeni pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Po ukončení soutěže bude ze správných odpovědí náhodně vygenerováno pět výherců, kteří budou kontaktování na uvedeném e-mailu.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Duplicitní a podvodné záznamy budou mazány.

7. Údaje poskytnutné účastníkem soutěži budou použity pouze k účelům vyhodnocení soutěže. Údaje nebudou použity pro žádné další marketingové účely.

8. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti Mobilnaut s.r.o. a tým portálu SmartMania.cz.

9. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

Soutěž byla ukončena.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku