TOPlist

Soutěž o prezentaci na GDS, vstupenky a knihu Game Industry

Chcete zviditelnit svůj projekt a tým a zároveň vyhrát volné vstupenky na letošní GDS 2011 či knihu Game Industry? Dokončili jste nedávno freeware hru nebo máte projekt těsně před dokončením? Případně jste začínající tým vytvářející indie hry? Pak je tato soutěž právě pro vás.

-

Ceny
– 3 x volné vstupné na celou konferenci GDS 2011 včetně večerní VIP párty v klubu Jam Café
– 3 x kniha o vývoji her a herním průmyslu Game Industry (www.game-industry.cz
– Vyhrazený prostor a čas (cca  5 – 15 minut) pro prezentaci vašeho projektu/projektů a týmu

Podmínky soutěže
– freeware (neplacená) hra nebo nezávislá indie hra (placená), ovšem vyvíjená amatérským (začínajícím) týmem
– hra dokončená v poslední 2 letech (vzhledem k termínu konání GDS 2011) nebo v pokročilé, hratelné a reprezentativní fázi vývoje
– hru lze spustit na PC s operačním systémem Windows (XP/Vista/7), případně na tomto systému spustit v dostupném emulátoru (v případě mobilních aplikací)

zájemce zašle soutěžní příspěvek na mail [email protected] nejpozději do 13.11. 2011 (včetně) obsahující:
– odkaz ke stažení hratelné verze hry
– odkaz na stažení videa či přehrání videa online, video může být herním trailerem nebo gameplay videem v rozsahu min. 1 minuta a max. 4 minuty
– v textu emailu uveďte stručné představení projektu (rozsah 400 – 1200 znaků). Zahrňte info o programovacím jazyku a enginu (vlastní, Ogre, Unity 3D apod.) a případně dalších užívaných technologiích. 
– soutěžit mohou hry v českém, slovenské a anglickém jazyce (stačí jeden z uvedených) a musejí být vytvářeny převážně českými nebo slovenskými vývojáři. 

Mohou se přihlásit i hry, které nelze pod Windows spustit – například iOS/MAC/Linux. Bude-li hra vypadat k světu, pak je velmi reálné ji na GDS prezentovat (např. gameplay video), nicméně nemůžeme za těchto podmínek zaručit zařazení do soutěže o ostatní ceny (vstupy, knihy), už i vzhledem k tomu, že v takovémto případě si hru nebude moci nemalá část poroty zahrát před akcí. Počet výherců není omezen, porota vybere dle svého uvážení a kvality a rozsahu zaslaných projektů vybrané výherce a rozdělí mezi ně níže uvedené ceny (3x vstup na GDS, 3x kniha Game Industry a prostor a čas pro prezentaci na GDS). Cílem soutěže je podpořit nezávislé a začínající herní týmy. Ceny nejsou soudně vymahatelné. Pořadatel České hry o.s. si vyhrazuje právo dodatečně změnit pravidla soutěže a v případě neuspokojivé účasti též případně soutěž zrušit.

Zdroj: Ceske-hry.cz

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku