TOPlist

Soutěž o pět stylových krytů pro iPhone 4 s internetovým obchodem KupToLevne.cz

Ve spolupráci s internetovým obchodem KupToLevne.cz jsme pro vás připravili soutěž o pět stylových pouzder pro iPhone 4. Stačí pouze odpovědět na jednoduché otázky a výhra může být vaše. Soutěžíme do neděle 20. března.

Máte iPhone 4 a chtěli byste jej obléci do nového pouzdra? Máme pro vás soutěž, ve které můžete vyhrát jedno z pěti kvalitních pouzder z internetového obchodu KupToLevne.cz. Otázky nejsou nikterak záludné a pokud byste si při jejich řešení přece jenom nevěděli rady, zkuste se podívat na web Apple.com nebo využijte možností vyhledávače Google, pomoci vám může také tento článek. Soutěž trvá do neděle 20. března (včetně) a každý čtenář se může zúčastnit pouze jednou, duplicitní záznamy budou mazány. Soutěž je určena pro občany České republiky a každý účastník musí před odesláním formuláře souhlasit s pravidly, jejichž úplné znění najdete níže.

O jaké kryty soutěžíme?
MORE Classic Collection (Black)
MORE Safara Classic Collection (Zebra/Black)
– Case-Mate – Barely There (Black)
– MORE Para Collection (Hot Pink)
Case-Mate – Vroom (Black)

- - -

Hlasovací formulář již není dostupný, soutěž byla ukončena.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku