Domů » Články » Soutěž o dvě vstupenky na konferenci Microsoft TechDays 2012

Soutěž o dvě vstupenky na konferenci Microsoft TechDays 2012

Připravili jsme pro vás soutěž o dvě vstupenky na konferenci pro IT odborníky a vývojáře – Microsoft TechDays 2012, která se bude na začátku března konat v Brně a Praze.

Ve spolupráci se společností Microsoft jsme pro vás připravili soutěž o dvě dvoudenní vstupenky na vývojářskou a IT konferenci Microsoft TechDays 2012, která se bude konat v Brně a Praze. Abyste vstupenku získali, stačí zodpovědět dvě jednoduché otázky. Soutěžit můžete do pátku 17. února; výherce budeme následně kontaktovat na e-mailu.

-

Microsoft TechDays 2012

Velká dvoudenní konference určená pro IT odborníky a vývojáře, která proběhne za necelý měsíc v Praze a Brně.  Na účastníky čekají dva dny plné vysoce technického obsahu, přednášek, praktických ukázek a diskuzí. První den bude zaměřen na novinky spojené s přicházejícími Windows 8, druhý den pak na ostatní klíčové oblasti – Visual Studio 2012, TFS 2012, SQL Denali, Windows Phone, Windows Azure, WS2008 R2, Cloud, System Center 2012 a další. To vše v podání špičkových prezentujících.

- - -

Kdy a kde

5. – 6. 3. 2012 Orea hotel Voroněž Brno
7. – 8. 3. 2012 Top Hotel Praha

Detailní informace o programu a přednášejících najdete webu konference.

Soutěž již byla ukončena, hlasovací formulář není dostupný.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).