Domů » Bleskovky » Sony za chvíli představí nové vlajkové Xperie. Sledujte tiskovku s námi

Sony za chvíli představí nové vlajkové Xperie. Sledujte tiskovku s námi

Tiskové konference v rámci veletrhu MWC pokračují, pondělí otevře v 8:30 společnost Sony s prezentací svých nových vlajkových Xperií. Očekávány jsou dva modely – Xperia XZ2 a její zmenšená varianta XZ2 Compact. Japonský gigant bude premiéru svých novinek přenášet online, stream najdete na oficiálním blogu.

https://twitter.com/sonyxperia/status/965511954935803904

Novinky od Sony mají dostat zbrusu nový design, výkonný čipset Qualcomm Snapdragon 845, vylepšené fotoaparáty se schopností záznamu videa se snímkovací frekvencí 960 fps a nově také bezdrátové nabíjení.

Xperie XZ2 a XZ2 Compact dostanou bezdrátové nabíjení. Podívejte se na rendery všech barev

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Ne, s vámi teda rozhodně ne.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).