Domů » Bleskovky » Xperie XZ2 a XZ2 Compact dostanou bezdrátové nabíjení. Podívejte se na rendery všech barev

Xperie XZ2 a XZ2 Compact dostanou bezdrátové nabíjení. Podívejte se na rendery všech barev

Sony už zítra představí své nové vlajkové smartphony Xperia XZ2 a XZ2 Compact. Moment překvapení japonské společnosti opět kazí @evleaks, který na svůj Twitter vystavil rendery obou telefonů a přidal poměrně překvapivou a potěšující informaci – nové Xperie budou podporovat bezdrátové nabíjení.

Na renderu výše se má nacházet nové příslušenství, které bude sloužit nejen jako vertikální bezdrátová nabíječka, ale zřejmě také jako Bluetooth reproduktor. Kromě velikosti se budou oba telefony lišit rozmístěním prvků na zadní straně, zejména vertikální pozicí čočky hlavního fotoaparátu a jejím okolím tvořeným LED bleskem a laserovým ostřením.

Xperia XZ2 má dorazit v bílé, tyrkysové, černé a růžové barvě, kompakt pak má dorazit v bílé, zelené, černé a oranžové.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

6 komentářů

  1. Marek Studnicka

    Vypadá hezky,ale velká škoda,že se Sony vzdalo svých typických rámečků,každý hned poznal,že je to Sony a trochu mrzí,že již nemá jack,to je velká škoda

  2. Takhle je to vzhledově tuctovka, škoda.. Potěší konečně podpora bezdrátového dobíjení.

  3. Zepředu na tom držáku si to podle mě drží designovou linku Sony a vypadá to vcelku pěkně moderně. Ale ty záda to je tragédie. Kdyby to bylo normálně rovný a foťák byl klasicky v rohu, tak jako třeba Xperia X, zároveň čtečka byla na tlačítku a ne na zádech, tak to bylo super a klidně bych si to koupil. Takhle se mi to vůbec nelíbí.

  4. Nechci nic říkat ale pokud mělo Sony spatný prodeje tak jak to zachrání když teď budou vypadat jako všichni?

  5. Vypada to dobre, jako dnesni Nokie. I kdyz se mi predchozi design nelibil, tak je pravda, ze mel neco do sebe. Takhle je to fakt jen kopie Huaweie, Nokie..

  6. Každopádně ceny budou velice příjemné.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).