Domů » Bleskovky » Sony Xperia Z2 Tablet se v ČR začne prodávat příští týden, jaké jsou ceny?

Sony Xperia Z2 Tablet se v ČR začne prodávat příští týden, jaké jsou ceny?

V průběhu příštího týdne se na českém trhu začne prodávat nová generace tabletu od společnosti Sony, který bude lákat nejen na výkonný hardware, ale také na tenké tělo a velmi nízkou hmotnost (439 gramů u LTE verze). Xperia Z2 Tablet byl představen na MWC v Barceloně, kde byl zcela po právu středem pozornosti. Pod kapotou nalezneme čtyřjádrový procesor Snapdragon 801 na frekvenci 2,3 GHz & GPU Adreno 330, 3GB operační paměť a 6000mAh baterii. Xperia Z2 Tablet zaujme tloušťkou pouhých 6,4 mm, je tak ještě tenčí, než třeba Apple iPad Air.

 

I v případě tabletu byla zachována certifikace IP58 a tak si jej můžete v klidu vzít třeba do vany aniž byste se museli obávat, že jej utopíte. Základní Wi-Fi verze s 16GB interní pamětí se na českém trhu bude prodávat za 13 490 Kč, LTE varianta pak za 15 990 Kč včetně DPH. Dočkáme se pouze černé varianty, bílá ani fialová se u nás oficiálně prodávat nebude.

U vybraných prodejců (CZC.cz, Alza) první zájemci získají k tabletu zdarma ještě 32GB USB Flash disk USM-32SA s microUSB konektorem na druhé straně, jehož cena je standardně cca 1 000 Kč. Podle informací od společnosti Sony by tato akce měla platit zhruba dva týdny od zahájení prodeje.

Graf ceny produktu Sony Xperia Z2 Tablet (16GB WiFi verze)

Graf ceny produktu Sony Xperia Z2 Tablet (16GB LTE verze)

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Leeloo (neregistrovaný)

    Není tam náhodou Snapdragon 801? :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).