Sony už příští měsíc začne aktualizovat na Android 7.0. Které modely se dočkají?

Na tiskové konferenci společnosti Sony na Slovensku se během prezentace objevila stránka, která informovala o dostupnosti aktualizace na Android 7.0 Nougat pro vybrané modely. Tak například telefony modelové řady Xperia Z5, Z3+ a tablet Z4 se updatu dočkají v průběhu prosince v rámci třetí aktualizační vlny výrobce.

Sony_Android_N

Vůbec první vlna aktualizací od Sony proběhně už v průběhu října, kdy se Nougatu dočká Xperia X Performance & Xperia XZ. V druhé vlně naplánované na listopad přijde na řadu Xperia X a Xperia X Compact. Jako poslední se dočkají majitelé Xperie XA & Xperie Ultra, kterým má update dorazit na začátku příštího roku.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

2 komentáře

  1. Dávid (neregistrovaný)

    A sony xperia Z3 nedostane predsa len android N ? aj ked to nepojde skrz chýbajuce api vulkan ovládače na adreno 300?

  2. Marek Studnička (neregistrovaný)

    Bylo to vysvětleno tak,že Z3 a nížší modely,přestože hardwarově na to mají,nedostanou Android 7 ,protože to neumožnuje struktura procesoru Snapdragon 801 atd,zatímco od Snapdragonu 810 není problém-tedy od Z3 PLUS nahoru Ano-ale to dělá každý výrobce,že aktualizuje jen Ty tkzv.Nejnovější řady,trochu mi to přijde donutit spotřebitele-chceš-li Nejnovější software,kup si Nový přístroj-jen věc názoru

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel