Domů » Bleskovky » Sony SRS-X33 na českém trhu: Bluetooth reproduktor s výraznými basy

Sony SRS-X33 na českém trhu: Bluetooth reproduktor s výraznými basy

 

Značka Sony uvedla na český trh Bluetooth reproduktor s označením SRS-X33, který má i přes své malé rozměry poskytnout kvalitní zvuk. Že by se legendární Bose SoundLink Mini dočkal konkurenta? Řešení od Sony má výkon 20 W a odezvu basů 60 Hz, o což se stará dvojice aktivních reproduktorům a dva pasivní zářiče zvýrazňujícím basové tóny.

S telefonem nebo tabletem reproduktor snadno propojíte díky NFC a Bluetooth. Připojit se lze i kabelem k zařízením s analogovým výstupem; uvnitř přístroje je ukryt také vestavěný mikrofon, který nabízí praktické telefonování v režimu handsfree.

Sony_SRS-X33_2

Větší čistota zvuku reproduktoru SRS-X33 má být zajištěna integrovaným digitálním zesilovačem S-Master a technologií ClearAudio+. Díky vylepšení DSEE (Digital Sound Enhancement Engine) by se zase zvuková kvalita souborů zkomprimovaných do formátu mp3 měla téměř vyrovnat původní zvukové kvalitě audio CD.

Součástí přístroje je akumulátor s výdrží okolo 12 hodin při přehrávání hudby, který lze dobíjet skrze microUSB konektor. Celková hmotnost zařízení je 730 gramů a na českém trhu je k dostání ve čtyřech barevných variantách – bílé, černé, modré a červené. Doporučená cena byla stanovena na 3 223 Kč včetně DPH.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments