Sledujte nás na YouTube

Sony připravuje nástupce Xperie Z5 Premium, na MWC jej však zřejmě neuvidíme

Před nedávnem se objevila zpráva, že společnost Sony chystá pro letošní veletrh MWC hned pět smartphonů, přičemž jeden z nich má být dokonce vybaven displejem se 4K rozlišením. Podle leakera s přezdívkou @Ricciolo1 Sony skutečně nový vlajkový smartphone připravuje, jeho premiéry se však v Barceloně dočkat nemáme.

Abychom byli přesní, nástupce Xperie Z5 Premium se možná na veletrhu MWC objeví, ale bude demonstrován pouze vybraným partnerům Sony za zavřenými dveřmi. Telefon bude patrně pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 835, což může být také důvod, proč se s ním na MWC nesetkáme – prvním telefonem s tímto procesorem má být Samsung Galaxy S8, jehož příchod je naplánován na konec března. Nová vlajková Xperia má dostat 4 nebo 6 GB RAM a zbrusu nový fotočip Sony IMX400.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *