Sledujte nás na YouTube

Sony představilo hliníkovou variantu hodinek SmartWatch 3

První generace chytrých hodinek Sony SmartWatch spatřila světlo světa dlouho předtím, než tento druh příslušenství získal nynější popularitu, ani jedna generace ovšem prodejní rekordy netrhala. Japonský výrobce nyní odhalil novou verzi třetí generace, která místo dosud používaného pryžového řemínku volí kovový. Hodinky tak přišly o sportovně laděný vzhled a místo toho působí výrazně hodnotněji.

 

Sony nicméně zvolilo také nový způsob uchycení, díky kterému můžete řemínek vyměnit za jakýkoliv jiný se šířkou 24 mm. Po stránce výbavy se jedná o tytéž hodinky SmartWatch 3, jaké byly představeny již v září na veletrhu IFA. K dispozici je tak 1,6palcový displej s rozlišením 320 x 320 px, 4GB interní paměť a nepříliš oslnivá 420mAh baterie.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

3 komentáře

  1. JP23 (neregistrovaný)

    Ne e, co mi to jenom připomíná? :-)

  2. chmeldas (neregistrovaný)

    Staré Casio Wave Ceptor! :D

  3. Johny (neregistrovaný)

    Určitě sou z hliníku? ;D

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *