Domů » Bleskovky » Sony představilo hliníkovou variantu hodinek SmartWatch 3

Sony představilo hliníkovou variantu hodinek SmartWatch 3

První generace chytrých hodinek Sony SmartWatch spatřila světlo světa dlouho předtím, než tento druh příslušenství získal nynější popularitu, ani jedna generace ovšem prodejní rekordy netrhala. Japonský výrobce nyní odhalil novou verzi třetí generace, která místo dosud používaného pryžového řemínku volí kovový. Hodinky tak přišly o sportovně laděný vzhled a místo toho působí výrazně hodnotněji.

 

Sony nicméně zvolilo také nový způsob uchycení, díky kterému můžete řemínek vyměnit za jakýkoliv jiný se šířkou 24 mm. Po stránce výbavy se jedná o tytéž hodinky SmartWatch 3, jaké byly představeny již v září na veletrhu IFA. K dispozici je tak 1,6palcový displej s rozlišením 320 x 320 px, 4GB interní paměť a nepříliš oslnivá 420mAh baterie.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

3 komentářů

  1. Ne e, co mi to jenom připomíná? :-)

  2. Staré Casio Wave Ceptor! :D

  3. Johny (neregistrovaný)

    Určitě sou z hliníku? ;D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).