Sony pokračuje v aktualizaci Xperií na Lollipop: Několik modelů dostává update již dnes

Sony v posledních týdnech poměrně dynamicky upgraduje operační systém ve svých starších zařízeních na Android 5.0 Lollipop. Dosud se dočkaly prakticky celé řady Xperia Z3 a Xperia Z2, počínaje dnešním dnem se k nim přidávají další modely.

  

Aktualizaci aktuálně dostává Xperia Z3 Dual SIM, Xperia Z1 a Z1 Compact a Xperia Z Ultra, v příštím týdnu mají přibýt modely Xperia T2 Ultra, Xperia C3 a jejich dvousimkartové varianty. Během několika týdnů navíc dojde i na původní řadu Xpera Z, jmenovitě na telefony Xperia Z, ZL, ZR a Xperia Tablet Z. Dostupnost aktualizací se může lišit podle země a daného operátora. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Lukáš (neregistrovaný)

    Xperia Z Ultra Lollipop již mám, ale pomocí XperiaFirm, jestli chcete podívejte se na moje video byl bych rád děkuju. [odkaz]

  2. _iNTERFACE (neregistrovaný)

    takze po vyse polroku sa sony uracilo nesrat zakaznikom na hlavu a dat tam uz STARU verziu systemu…pekne to nevymyslis to je android, kupus si mobil a cakas rok kym sa ti mozno dostane novy system do telefonu a to v dobe ked uz su dalsie tri updaty…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *