Domů » Bleskovky » Snapchat má nové filtry. Jsou extrémně realistické a fungují jen s iPhone X

Snapchat má nové filtry. Jsou extrémně realistické a fungují jen s iPhone X

Sociální síť zaměřující se především na mladší publikum Snapchat konečně vydala nové obličejové efekty, které slíbila na loňské tiskové konferenci. Nové efekty jsou určené pro uživatele iPhonu X a nabídnou tři nové „masky“, kterými se mohou uživatelé zkrášlit.

Realistických efektů si užijí jen majitelé iPhone X

Nová verze aplikace využívá TrueDepth kameru, která se nachází ve výřezu iPhone X (recenze), a která umožňuje umístit masku na obličej uživatele přesně a věrohodně. Na výběr jsou aktuálně zlatá zdobená škraboška, maska k příležitosti masopustu, který je ve Spojených státech velmi populární, a také maska, která se inspirovala mexickým Svátkem mrtvých.

‎Snapchat
‎Snapchat
Autor: Snap, Inc.
Cena: zdarma+

V souvislosti s novinkou vyvstaly také obavy, k jakým datům budou mít podobné aplikace přístup. Podle Applu budou smět využívat pouze vizuální data, nikoli matematické výpočty, které jsou nutné pro odemčení telefonu pomocí FaceID. Vzhledem k politice Applu také nebude možné, aby aplikace využívaly vaše výrazy obličeje k tomu, aby mohly přesněji zacílit reklamu.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
xyz
Anonym
xyz
Offline

3,14covina na n-tou, nic vic

xHeretic
Uživatel
xHeretic
Offline

Kam jsme to jako lidstvo dopracovali?!
To je opravdu vrchol k čemu měly telefony dospět?!