SMARTmania.cz vám přeje krásné Vánoce

vanoce christmas kate hliznitsova unsplash

Skoro se tomu nechce věřit, ale SMARTmania.cz letos v červnu oslavila své šestnácté narozeniny. Za tu dobu jsme se dokázali propracovat mezi přední české technologické servery, ale nic z toho by nebylo bez vás – našich čtenářů. Velice mě těší, že se spoustou z vás se na SMARTmanii potkáváme od jejího vzniku, a spousta z vás si ještě pamatuje redakční srazy, kde jsme hojně diskutovali nad flashováním systému pro tehdy legendární zařízení se systémem Windows Mobile.

Určitě jste si všimli, že SMARTmania.cz už dávno není jen o smartphonech. Snažíme se pro vás vybírat ta nejzajímavější technologická témata, od automobilů po chytrou domácnost, a podle odezvy a čtenosti vidíme, že vás to baví. Kromě pravidelného denního zpravodajství a recenzí se podílíme i na tvorbě pořadu SMARTmania na televizní stanici Óčko, který se vysílá každý týden už od dubna 2019. Na chodu celého webu se nyní (včetně externistů) podílí více než dvě desítky lidí.

smartmania redesign

Minulý týden jsme web převlékli do nového designu, na kterém jsme celý rok pracovali. Rozhodně ale nechceme usnout na vavřínech a na příští rok pro vás chystáme další novinky a vylepšení. Řada čtenářů, kteří k nám pravidelně chodí několikrát denně, nám psala, že by na hlavní stránce rádi měli na očích aktuální obsah. Vyslyšeli jsme vás a už nyní máme rozpracovanou funkcionalitu umožňující na homepage skrýt modul se zvýrazněnými články. Předpokládáme, že ji na web nasadíme v první polovině ledna.

Zítra v dopoledních hodinách na webu vyhlásíme výherce posledních dvou soutěží – o čističku vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro a smartphone Motorola edge 20. V neděli vyhlásíme soutěž o tři kusy bezdrátových sluchátek Niceboy HIVE drops, které ještě stále můžete získat, pokud na webu najdete nějakou chybu a nahlásíte nám ji skrze tento formulář.

Za celou redakci webu SMARTmania.cz bych vám chtěl popřát pohodové Vánoce, klidné prožití svátků a vydařený start do nového roku. A pokud na vás pod stromečkem čeká nový smartphone, příslušenství do chytré domácnosti či jakýkoliv jiný chytrý gadget, přeji vám, ať vám každý takový technologický dárek dokáže vykouzlit úsměv na rtech a nadšení, protože technologie mají nejen pomáhat a usnadňovat život, ale také bavit.

Děkuji všem našim čtenářům a partnerům, že v tom „jedete s námi“. Veselé Vánoce :-)

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku