Domů » Bleskovky » SmartDevCon: Registrace účastníků a spuštění druhého kola předkládaní návrhů na témata

SmartDevCon: Registrace účastníků a spuštění druhého kola předkládaní návrhů na témata

Od poloviny července byla spuštěna registrace účastníků na SmartDevCon 2013. Konference se uskuteční 12. až 14. září v Katovicích (Polsko). Stejně jako minulý rok budou moci účastníci očekávat zajímavé řečníky pocházející ze 3 kontinentů a to z Evropy, Severní Ameriky a Asie. Řečníci jsou znalci v oblasti vývoje pro mobilní aplikace a inteligentní průmyslové nástroje. Cena konference je přizpůsobena nejen profesionálům, ale také i studentům, kteří obdrží znatelnou slevu – více informací naleznete na internetových stránkách konference. Součástí vstupenky bude oběd a menší raut podobně jako v minulém roce.

Některá témata jsou už zveřejněná, další se na webu objeví v brzké době. Mezi tématy se objeví prezentace spojené s vývojovými platformami jako Android, iOS anebo Windows Phone. Ale to není všechno. Posluchači budou mít možnost seznámit se s novou platformou Tizen, kterou připravil Samsung a Intel. Dále se mezi prezentacemi objeví i přednáška o novém projektu Firefox OS, který je podporován Mozilla Foundation.

Pro zájemce je spuštěné druhé kolo výzvy pro předložení návrhů na témata, které umožňuje přihlásit se a stát se potencionálním řečníkem na SmartDevCon 2013. Uzávěrka přihlášek je 7. 8. 2013.

 

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).