Sledujte nás na YouTube

Pozvánka na Smart Meetup: Technologické novinky v Brně již pošesté

S podzimem se přiblížilo v pořadí již šesté setkání brněnské akce Smart Meetup, na které na vás čeká řada zajímavých přednášek i zařízení. První přednáška bude o využití chytrých zdí a ještě chytřejších fixek. Bude zmíněno jejich reálné využití a uplatnění v dnešních technologickém světě. Přednášku bude prezentovat Daniela Pásková ze společnosti Chytrá zeď.

O druhou přednášku se postará Matěj Habarta – UI designér společnosti Mautilus. Matěj vytáhne ze svého deníčku specialitky o navrhování Android aplikací, neboť na „detailech“ přece záleží. V neposlední řadě Filip Koubek ze společnosti Moutionhouse ukáže, jak rozhýbat grafiku.

V další části srazu budete mít možnost si popovídat o novinkách v technologickém světě. Reálně bude možné si vyzkoušet všechny představené novinky, ale také Apple Watch, Google Glass a další zařízení od nového partnera, kterým je společnost Samsung.

Smart Meetup je pravidelné setkání mobilních technologických fanoušků, které se koná každé dva měsíce. První část je vždy věnována přednáškám, v druhé části probíhá networking s možností vyzkoušet si prezentované novinky.

Akce se koná v úterý 29. září 2015 v 18:00. Místo konání je JIC – Jihomoravské inovační centrum INTECH (U Vodárny 3032/2a Brno), přednášková místnost 319. Je nutné se registrovat, kapacita je omezena a rychle plněna. Vstup je zdarma, stejně jako dobré pivo :)

Buďte o všem informovaní jako první a staňte se fanoušky na Facebooku události nebo sledujte webové stránky SmartMeetup.cz. Mediálním partnerem setkání Smart Meetup je server SMARTmania.cz.

Redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *