Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Pozvánka na Smart Meetup: Technologické novinky v Brně již pošesté

Pozvánka na Smart Meetup: Technologické novinky v Brně již pošesté

S podzimem se přiblížilo v pořadí již šesté setkání brněnské akce Smart Meetup, na které na vás čeká řada zajímavých přednášek i zařízení. První přednáška bude o využití chytrých zdí a ještě chytřejších fixek. Bude zmíněno jejich reálné využití a uplatnění v dnešních technologickém světě. Přednášku bude prezentovat Daniela Pásková ze společnosti Chytrá zeď.

O druhou přednášku se postará Matěj Habarta – UI designér společnosti Mautilus. Matěj vytáhne ze svého deníčku specialitky o navrhování Android aplikací, neboť na „detailech“ přece záleží. V neposlední řadě Filip Koubek ze společnosti Moutionhouse ukáže, jak rozhýbat grafiku.

V další části srazu budete mít možnost si popovídat o novinkách v technologickém světě. Reálně bude možné si vyzkoušet všechny představené novinky, ale také Apple Watch, Google Glass a další zařízení od nového partnera, kterým je společnost Samsung.

Smart Meetup je pravidelné setkání mobilních technologických fanoušků, které se koná každé dva měsíce. První část je vždy věnována přednáškám, v druhé části probíhá networking s možností vyzkoušet si prezentované novinky.

Akce se koná v úterý 29. září 2015 v 18:00. Místo konání je JIC – Jihomoravské inovační centrum INTECH (U Vodárny 3032/2a Brno), přednášková místnost 319. Je nutné se registrovat, kapacita je omezena a rychle plněna. Vstup je zdarma, stejně jako dobré pivo :)

Buďte o všem informovaní jako první a staňte se fanoušky na Facebooku události nebo sledujte webové stránky SmartMeetup.cz. Mediálním partnerem setkání Smart Meetup je server SMARTmania.cz.

Redakce

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel