Sledujte nás na YouTube

Pozvánka na Smart Meetup 7: Vyzkoušejte si v Brně zajímavé technologické novinky

Přesně měsíc před Vánocemi si pro vás zástupci společnosti Mautilus připravili v pořadí již sedmé setkání všech nadšenců mobilních technologií s názvem Smart Meetup. O první přednášku v 18:00 se postarají zástupci společnosti Easy Home, kteří nám odpoví na otázku, jak bude vypadat náš dům v roce 2021. Trendy naznačují, že naše domy budou zcela autonomní.

Druhá přednáška je zaměřena na propojení a komunikaci mezi Arduinem Uno a mobilním telefonem či tabletem; přednášky se zhostí Petr Stehlík. Třetí přednáška se nazývá „z ledničky do mobilu a zase zpátky“. Už totiž nemusíte dávat poznámky na lednici. Na otázky, co kdo koupil a kolik komu dlužíme, odpoví aplikace WooGies. Zástupci kreativního nápadu v neposlední řadě odkryjí, jak se s aplikací dostat do novin a večerních televizních zpráv.

Poslední, avšak neméně zajímavá přednáška bude na téma chytrých domů v širším kontextu. Má úderný název „Would be your house like a spaceship full of technologies one day?“ a představí nám ji Damir Čaušević.

V druhé části večera bude možné si popovídat o novinkách v technologickém světě s lidmi podobných koníčků. Reálně bude možné si vyzkoušet všechny představené novinky, ale také Apple Watch, růžový Apple iPhone 6s, Google Glass a mnoho dalšího od nového partnera, kterým je Samsung (v zastoupení společností Ogilvy Public Relations).

Akce se koná v úterý 24. listopadu 2015 v 18:00. Místo konání je JIC – Jihomoravské inovační centrum INTECH (U Vodárny 3032/2a Brno), přednášková místnost 319. Je nutné se registrovatkapacita je omezena.

Doporučujeme si nainstalovat novou aplikaci pro Android nebo iOS. S ní budete vždy v obraze o aktuálním dění a s inteligentními notifikacemi nezmeškáte žádné setkání. Budeme rádi, když se stanete fanoušky na Facebooku nebo budete sledovat webovky SmartMeetup.cz. Vstup na akci je zdarma.

Redakce

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *