Sledujte nás na YouTube

Pozvánka na Smart Meetup 7: Vyzkoušejte si v Brně zajímavé technologické novinky

Přesně měsíc před Vánocemi si pro vás zástupci společnosti Mautilus připravili v pořadí již sedmé setkání všech nadšenců mobilních technologií s názvem Smart Meetup. O první přednášku v 18:00 se postarají zástupci společnosti Easy Home, kteří nám odpoví na otázku, jak bude vypadat náš dům v roce 2021. Trendy naznačují, že naše domy budou zcela autonomní.

Druhá přednáška je zaměřena na propojení a komunikaci mezi Arduinem Uno a mobilním telefonem či tabletem; přednášky se zhostí Petr Stehlík. Třetí přednáška se nazývá „z ledničky do mobilu a zase zpátky“. Už totiž nemusíte dávat poznámky na lednici. Na otázky, co kdo koupil a kolik komu dlužíme, odpoví aplikace WooGies. Zástupci kreativního nápadu v neposlední řadě odkryjí, jak se s aplikací dostat do novin a večerních televizních zpráv.

Poslední, avšak neméně zajímavá přednáška bude na téma chytrých domů v širším kontextu. Má úderný název „Would be your house like a spaceship full of technologies one day?“ a představí nám ji Damir Čaušević.

V druhé části večera bude možné si popovídat o novinkách v technologickém světě s lidmi podobných koníčků. Reálně bude možné si vyzkoušet všechny představené novinky, ale také Apple Watch, růžový Apple iPhone 6s, Google Glass a mnoho dalšího od nového partnera, kterým je Samsung (v zastoupení společností Ogilvy Public Relations).

Akce se koná v úterý 24. listopadu 2015 v 18:00. Místo konání je JIC – Jihomoravské inovační centrum INTECH (U Vodárny 3032/2a Brno), přednášková místnost 319. Je nutné se registrovatkapacita je omezena.

Doporučujeme si nainstalovat novou aplikaci pro Android nebo iOS. S ní budete vždy v obraze o aktuálním dění a s inteligentními notifikacemi nezmeškáte žádné setkání. Budeme rádi, když se stanete fanoušky na Facebooku nebo budete sledovat webovky SmartMeetup.cz. Vstup na akci je zdarma.

Redakce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *