Domů » Bleskovky » Sluchátka Galaxy Buds X konečně nabídnou funkci, na kterou všichni čekají

Sluchátka Galaxy Buds X konečně nabídnou funkci, na kterou všichni čekají

I když to tak zprvu nevypadalo, chystaná nová bezdrátová sluchátka Samsungu Galaxy Buds X (kódové označení Beans) budou disponovat funkcí, která mnohým majitelům jeho posledních sluchátek Galaxy Buds+ chyběla – aktivním rušením okolního hluku. Vyplývá to ze záznamu amerického patentového úřadu.

Skutečnost, že nová sluchátka, která by se měla oproti Galaxy Buds+ v mnohém lišit (včetně designu), jsou zalistována u patentového úřadu, také naznačuje, že bychom se jich mohli dočkat již poměrně brzy. Podle posledních neoficiálních informací budou stát kolem 140 dolarů (v přepočtu necelých 3 500 Kč).

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).