TOPlist

Sledujte zimní olympijské hry s oficiálními českými aplikacemi a mějte vstup na Letnou zdarma

Do zahájení zimních olympijských her v ruské Soči zbývá pouhých 6 dní a v mobilních obchodech se objevily dlouho očekávané aplikace. Obě aplikace pocházejí od Českého olympijského výboru. Ta první z nich nese název ZOH 2014 a je určena majitelům zařízení s iOS, Androidem i Windows Phone 8.

  

Tato aplikace kromě výsledkového servisu přináší informace o jednotlivých sportovcích české výpravy, kterým budete moci zaslat vzkaz, umožňuje sledovat online přenosy v textové podobě či zjistit, co se bude vysílat v televizi. Samozřejmostí je zpravodajství a mnohé potěší i informace ze zákulisí Českého olympijského týmu přímo z dějiště zimních OH. V rámci aplikace by se také měla objevit soutěž o 25 chytrých telefonů denně. 

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play Odkaz na WP katalog

Letná 2014

Druhá aplikace je určena spíše pro čtenáře z našeho hlavního města. Na pražské Letné se totiž buduje Olympijský park, kde bude kromě přenosů z Ruska připraveno spousta zábavy a sportovišť. Samotným areálem a jeho programem vás provede aplikace Letná 2014, která je opět připravena pro 3 nejrozšířenější platformy. Pokud se do areálu chystáte, jistě vás potěší možnost si zdarma vygenerovat vstupenku – ta jinak stojí 50 Kč a platí pouze na jeden den.

  

Odkaz na App Store Odkaz na Google Play Odkaz na WP katalog

Tip: Sledujte olympiádu s oficiálními aplikacemi Sochi 2014

Autor článku Tomáš Kápl
Tomáš Kápl
Fanoušek moderních technologií, který svůj volný čas i prostředky utápí v budování chytré domácnosti a věří, že jí jednou opravdu dokončí. Kromě toho hledá způsoby, jak efektivně pracovat s vlastním časem a automatizovat maximum rutinní práce.

Kapitoly článku