Domů » Bleskovky » Sledujte první ukázku z hraní dechberoucího God of War: Ragnarök

Sledujte první ukázku z hraní dechberoucího God of War: Ragnarök

Až na úplný závěr své digitální prezentace si společnost Sony schovala vůbec první ukázku z bedlivě vyhlíženého pokračování God of War, které nyní již oficiálně nese podtitul Ragnarök. Dechberoucí trailer nabízí montáž záběrů přímo z hraní a filmových scén, které se mezi sebou patrně i tentokrát budou plynule prolínat bez použití střihu.

god of war ragnarok 8

Na konci světa

Hlavním motivem ukázky je ostrá výměna názorů mezi Kratem a jeho synem Atreem (v titulních rolích se vrací Christopher Judge, resp. Sunny Sujlic), který by se rád dozvěděl více o svém osudu na pozadí mytologického Ragnaröku – série událostí vrcholící koncem světa.

God Of War Ragnarok - PlayStation Showcase 2021 Trailer | PS5

Vstříc novým výzvám

„V minulém díle se nám podařilo vytvořit silné pouto mezi otcem a synem. Jejich vztah však projde dalším významným vývojem – obzvláště po odhalení, že Atreus pochází z rodu obrů, a po tajemném proroctví, jehož obsah zná pouze Kratos,“ vysvětluje komunitní manažerka Grace Orlandy, podle níž je Atreus neobyčejně zvědavých chlapcem toužícím po sebepoznání.

Hráči se tentokrát vypraví do všech devíti světů severské kosmologie, oproti minulému dílu tak navštíví také Vanaheim, Svartalfheim a Asgard. Lokace z původní hry se navíc rozrostou o nová místa.

Tip: Fanoušci retro her, pozor! Legendární pecky od Nintenda míří na Switch

God of War: Ragnarök vyjde na PS4 a PS5 v průběhu příštího roku.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Diskuze k článku

  1. vogo to vypada více než dobře

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).