Domů » Bleskovky » Sledujte online: Samsung dnes představí Galaxy S9 a S9+

Sledujte online: Samsung dnes představí Galaxy S9 a S9+

V neděli v 18:00 našeho času vypukne u Samsungu další velká věc, která bude určovat trend pro letošní rok – představí se nám dlouho spekulované modely S9 a S9+, možná se k nim však přidají i další novinky.

Samotná akce bude, jako již tradičně stramována online. Pokud chcete stream sledovat společně s námi, máte několik možností výběru. První z možností je sledovat akci na oficiálních stránkách společnosti, případně pak zde. Celá akce bude také dostupná na Twitteru na následujícím odkazu. Ani Facebook nezůstává pozadu, a tak máte možnost sledovat akci i zde na oficiální stránce Samsung Mobile.

Stream bude také možné sledovat prostřednictvím aplikace Unpacked 2018, kterou si budete muset nejprve stáhnout do vašeho zařízení. Aplikace je kompatibilní jak pro zařízení s Androidem, tak i se systémem iOS.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

27 komentářů

 1. Video už uniklo… [odkaz]

 2. Ono uz neni co predstavovat hlavne neni zadny posun vpred oproti me s8 tak snad dalsi rok

  • Ty jsi blb posun oproti s8 je obrovský, tak nemel nesmysly…

  • A kde je prosim ťa ten obrovsky posun? Fotak ? Ako píše Milan, majiteľ s8 nemá žiadny dôvod kupovať s9. Osobne tiež ostávam u s8, nevidím zmysel vyvalit 800e za takmer rovnaký telefón, dristy o väčšom výkone si treba nechať, aj tak tieto telefón používame na veci, ktoré zvláda už dnes aj 200e tel.

  • Já mám S7 a nemělo pro mě smysl kupovat S8 a dokonce nemá ani S9. Možná kdybych neměl S7, tak uvažuji o S9, protože S9 bude mít oproti S8 něco, co by mi za to stálo… I když ta čtečka zezadu…. Sakra….muj další mobil bude S10, S11, něho S12. Nebo jiný android.

  • xzeit: Já vím ta čtečka děláš dobře že jsi nepodlehl taky musím ještě vydržet :(

  • Čtečka zezadu mi taky vadí, nicméně proč to neustále řešíte, je to snad jedno ne? S9 jí má zezadu a nazdar, hotovo, není to na stoletou diskuzi. Osobně si myslím, že Note 9 by jí mohl přinést v displeji, případně přinést jinou a spolehlivou autentizační metodu, že by čtečka vzadu tak nevadila. Jinak pokrok je to velký, S7 už bych si nekoupil už jen kvůli MicroUSB, je to konektor z pravěku, ne z roku 2018. A těch věcí je hodně – S7 – super stroj roku 2016, v roce 2018 si už neškrtne.

  • V čem je micro USB z pravěku? ????
   Neřešíme, jen jsem to zmínil.

  • Tak zkus někdy používat delší dobu USBC nebo Lightning a pochopíš to. Já teda tohle mám ještě umocněné tím, že Macbook má taky USBC, takže ta pohodlnost je přímo suprová, nicméně microUSB je prostě pravěk, doba jde dál :)

  • Počkej pockej, jaká pohodlnost? Co zjistím delším používáním USB C?

  • xzeit: Konstrukčně, technologicky.

  • uni: nemyslel jsem ty dotazy úplně vážně…

  • Blb jsi Ty, rozdíl je fakt minimální …… Též mám S8+ a rozdíl je zanedbatelný….

 3. xzeit: Rychlost, oboustranost, odolnost. Micro USB už zkrátka odzvonilo, doba jde dál.

  • Samozřejmě, že rychlost a odolnost. Oboustrannost mám i u microUSB, kde jsem vyhodil všechny obyč microUSB kabely a používám už jen pouze microUSB oboustranný :-)

   Taky nechápu, proč S7 nedostal USB C

  • Který konkrétně používáš? Já se totiž zatím u všech setkal s negativními ohlasy týkajících se poškozování konektoru při dlouhodobém používání.

 4. Marek Studnicka

  Je pravdou,že někteří považují S0 za posun vpřed,někteří ne,je to jen věc názoru.Domnívám se ,že posun lze spatřovat v Novém fotoaparátu z clonou f1,5,manuální nastavení clony,dále slow-motion a pokud to bude oproti Sony 1000 snímků,je to zajímavá věc pro Ty,kteří rádi fotí.Dále stereoreproduktory,pamět 6G u S9 Plus,těch změn je jistě více,někdo je přivítá,někoho to zajisté nechá chladným.Tyto změny vítám,ač se mi nemusí líbit cena.Přesto jsem na uvedení a recenze S9 zvědav.

 5. Dát za mobil velké peníze ,který neumí pořádně fotit a objektiv ji mikroskopický to ani omylem.To je takový problém k tak výkonnému mobilu udělat pořádný optický objektiv ,který by byl uchycen magnetem na mobilu a pořádným softem ošetření focení z daného mobilu.Pin je pořád nejspolehlivější a hlavně levný zpusob zabezpečení mobilu.Takže ani osmička či devítka naprosto nic nového nepřinášejí.Pouze výkon procesoru ,který není prakticky pořádně využit mimo her.Design devitky naprosto otřesný pokud na obrázku je teda devítka.Naprosto nezajimavý design a ani barva není zajímavá.K těmto top modelum ani neexistuje pořádné příslušenství aby se možnosti využití dále rozšířili .Je to jen o oblbování zákazníku a tahání peněz z jejich kapes.Mám Lumii 950XL třetím rokem a vzhledem,že dnešní novinky nic nového nepřínášejí tak mi ta Lumie vydrží ještě tak 7 let.Není duvod kupovat nový mobil.Umí vše co potřebuji.Fotí skvěle ,video 4K excelentní. a uložiště 152GB a výkon procesoru víc než dostatečný i po třech létech používání. Doma ovládám i wifi žárovky pomocí aplikace v Lumii jen na okraj ,že nejsou aplikace .Jsou jen o nich nevíte.Když jsem kupoval wifi žárovky tak mi prodávač nevěřil že na to je u Lumie aplikace a když jsem mu to ukázal a předvedl jak to funguje tak jenom vyvalil oči a zmlknul.Mě by se hodila třeba termokamerka nebo pro kamerka pro noční vidění.To jsou technologie ,které by v mobilu mohly být a nejsou .

  • Výborně ladine1001.
   Krásně jsi to napsal, ostatně jako vždy.
   Ve všem s Tebou souhlasím, a rád si Tvé další příspěvky vždy přečtu.
   Škoda že už nepíšeš o Lumii 1520, kterou nevím jestli ještě používáš.

  • milosi, nic prekvapiveho, on je totiz uplne stejny mag0r jako ty.

  • Jirka (neregistrovaný)
   Děkuji.
   Tyhle příspěvky neregistrovaných mám obzvláště rád.

  • no, 7 let ti asi nevydrží, protože MS tomu stejně tak jako 8-kám zařízne živé dlaždice. A pak to bude úplně mrtvý.
   Nevydržel jsem a dávno přeběhl.

  • ladin1001: Docela jsem se zasmál :-). Krásná ironie :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).