Domů » Bleskovky » Sledujte online: Google představuje nový Android O

Sledujte online: Google představuje nový Android O

Google dnes ve 20:40 našeho času představí finální verzi systému Android O; tento čas si kalifornská společnost nevybrala náhodou – aktuálně totiž nad USA probíhá zatmění slunce, což je skvělá příležitost k představení nové verze operačního systému. Ten by měl s největší pravděpodobností nést číselné označení 8.0 a jeho kódové označení by mělo být Oreo nebo Orellete (více informací). Jasno v tom budeme mít už za několik málo minut a po skončení keynote se na SMARTmanii můžete těšit na články o novinkách, které dnes Google odhalí.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

2 komentářů

  1. Já to věděl:-) OREO

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).