Sledujte nás na YouTube

Sledujte online: Apple dnes představí iOS 8 a OS X 10.10 (redakční blog + video)

Dnes začíná v San Franciscu další ročník vývojářské konference WWDC 2014. Úvodní Apple keynote je naplánována na 19:00 našeho času, dostupný bude i video stream. Jisté je, že zde Apple představí nové verze systémů iOS 8 a OS X 10.10 Yosemite, který by měl převzít řadu prvků právě z mobilního iOS.

Spekuluje se také o tom, že zde Apple ukáže vlastní chytré hodinky. Obrovským překvapením by bylo představení nového iPhone 6, nicméně v redakci tipujeme, že nový iPhone a chytré hodinky Apple představí později na samostatné akci a tentokrát se keynote bude točit jen okolo operačních systémů iOS a OS X. Ale rádi se budeme mýlit.


Keynote začíná v 19:00 našeho času, videopřenos naleznete na této stránce. Apple už tradičně stream omezuje pouze na zařízení se systémem OS X 10.6 a vyšší s prohlížečem Safari 4. Přenos bude možné sledovat také na iOS zařízeních nebo prostřednictvím Apple TV. Na našem Twitter kanále @smartmania_live budeme průběžně informovat o nejdůležitějších událostech z keynote. Po skončení konference vám nabídneme články s rekapitulací těch nejdůležitějších novinek.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

10 komentářů

 1. Matěj Kaňok (neregistrovaný)

  Tak s tím omezením to Apple celkem dost posral

 2. weth (neregistrovaný)

  Apple otevira iOS jeste vice… Vskutku zajimave.

  • biscuit84 (neregistrovaný)

   fakt zaujimavy trend: Android sa uzatvara a naopak iOS a WP viac otvara :)

  • weth (neregistrovaný)

   biscuit84: j, souhlas, to je videt ale od zacatku vsech zminovanych systemu. Kazdy sel z jineho konce, no, potkaji se nekde uprostred…

  • biscuit84 (neregistrovaný)

   mozno sa za nejake 2-3 roky dostaneme do situacie, ze vsetky 3 hlavne OS budu zvladat plus minus tie iste veci a bude to uz len o sympatiach k danemu OS. No a potom tu budu minoritne platformy typu Sailfish, Firefox a snad prezije i BB :)

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *