Domů » Bleskovky » Sledujte online: Apple dnes představí iOS 8 a OS X 10.10 (redakční blog + video)

Sledujte online: Apple dnes představí iOS 8 a OS X 10.10 (redakční blog + video)

Dnes začíná v San Franciscu další ročník vývojářské konference WWDC 2014. Úvodní Apple keynote je naplánována na 19:00 našeho času, dostupný bude i video stream. Jisté je, že zde Apple představí nové verze systémů iOS 8 a OS X 10.10 Yosemite, který by měl převzít řadu prvků právě z mobilního iOS.

Spekuluje se také o tom, že zde Apple ukáže vlastní chytré hodinky. Obrovským překvapením by bylo představení nového iPhone 6, nicméně v redakci tipujeme, že nový iPhone a chytré hodinky Apple představí později na samostatné akci a tentokrát se keynote bude točit jen okolo operačních systémů iOS a OS X. Ale rádi se budeme mýlit.


Keynote začíná v 19:00 našeho času, videopřenos naleznete na této stránce. Apple už tradičně stream omezuje pouze na zařízení se systémem OS X 10.6 a vyšší s prohlížečem Safari 4. Přenos bude možné sledovat také na iOS zařízeních nebo prostřednictvím Apple TV. Na našem Twitter kanále @smartmania_live budeme průběžně informovat o nejdůležitějších událostech z keynote. Po skončení konference vám nabídneme články s rekapitulací těch nejdůležitějších novinek.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

10 komentářů

  1. Matěj Kaňok (neregistrovaný)

    Tak s tím omezením to Apple celkem dost posral

  2. Apple otevira iOS jeste vice… Vskutku zajimave.

    • fakt zaujimavy trend: Android sa uzatvara a naopak iOS a WP viac otvara :)

    • biscuit84: j, souhlas, to je videt ale od zacatku vsech zminovanych systemu. Kazdy sel z jineho konce, no, potkaji se nekde uprostred…

    • mozno sa za nejake 2-3 roky dostaneme do situacie, ze vsetky 3 hlavne OS budu zvladat plus minus tie iste veci a bude to uz len o sympatiach k danemu OS. No a potom tu budu minoritne platformy typu Sailfish, Firefox a snad prezije i BB :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).