Sledujte dnešní premiéru nových iPadů: Apple nabídne live stream

Dnešní den je na novinky v mobilním světě doslova našlapaný. Dopoledne patřilo Nokii, která představila tabletofony Lumia 1520 a Lumia 1320 společně s dlouho očekávaným tabletem Lumia 2520 s 10,1″ fullHD displejem. Večer pro změnu bude patřit Applu.

V 19:00 našeho času začne další keynote jablečného giganta, kde bychom se měli dočkat představení nových iPadů, a zřejmě nejen těch. Apple bude dnešní keynote streamovat živě prostřednictvím této stránky, jakmile bude stream k dispozici, doplníme video i do tohoto článku, tak nás nezapomeňte v 19:00 znovu navštívit.


Pro otevření stránky se streamem klikněte na obrázek

Abyste mohli přenos z keynote sledovat, je nutné použít počítač s prohlížečem Safari minimálně ve verzi 4 na Mac OS X 10.6 nebo vyšší. Přenos bude možné sledovat také na iPadech, iPhonech a iPodech Touch s iOS 4.2 a vyšší, případně skrze Apple TV s verzí software 5.0.2 nebo vyšší.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. mceza (neregistrovaný)

    „Abyste mohli přenos z keynote sledovat, je nutné použít počítač s prohlížečem Safari minimálně ve verzi 4 na Mac OS X 10.6 nebo vyšší.“

    A není to náhodou spíš špatně pochopeno/přeloženo? Neříkejte mi, že to půjde jen na OS X…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel