Domů » Bleskovky » Sledujte dnešní premiéru nových iPadů: Apple nabídne live stream

Sledujte dnešní premiéru nových iPadů: Apple nabídne live stream

Dnešní den je na novinky v mobilním světě doslova našlapaný. Dopoledne patřilo Nokii, která představila tabletofony Lumia 1520 a Lumia 1320 společně s dlouho očekávaným tabletem Lumia 2520 s 10,1″ fullHD displejem. Večer pro změnu bude patřit Applu.

V 19:00 našeho času začne další keynote jablečného giganta, kde bychom se měli dočkat představení nových iPadů, a zřejmě nejen těch. Apple bude dnešní keynote streamovat živě prostřednictvím této stránky, jakmile bude stream k dispozici, doplníme video i do tohoto článku, tak nás nezapomeňte v 19:00 znovu navštívit.


Pro otevření stránky se streamem klikněte na obrázek

Abyste mohli přenos z keynote sledovat, je nutné použít počítač s prohlížečem Safari minimálně ve verzi 4 na Mac OS X 10.6 nebo vyšší. Přenos bude možné sledovat také na iPadech, iPhonech a iPodech Touch s iOS 4.2 a vyšší, případně skrze Apple TV s verzí software 5.0.2 nebo vyšší.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. „Abyste mohli přenos z keynote sledovat, je nutné použít počítač s prohlížečem Safari minimálně ve verzi 4 na Mac OS X 10.6 nebo vyšší.“

    A není to náhodou spíš špatně pochopeno/přeloženo? Neříkejte mi, že to půjde jen na OS X…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).