Skvělé aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (24. 6. 2022)

Apple App Store nahled SMARTmania

Kdo by neměl rád výhodné cenové akce. Ačkoli jsou aplikace a hry pro iOS skvělé samy o sobě a jejich vývojáři zaslouží uznání, ze zákaznického pohledu potěší, když se nějaké tu a tam objeví v zajímavé slevě či pokud jsou rovnou k dispozici zdarma. Tento pravidelný seriál věnující se App Store přináší tipy na jejich výhodné získání.

Dnešní výběr aplikací a her pro iOS je plný skvělých digitálních adaptací deskových her, které vás jen tak neomrzí. Pokud si z nich nevyberete, najdete ve slevě také dva povedené tituly zabývající se průzkumem hlubokého vesmíru či nejoblíbenější fotbalový manažer všech dob. Na své si přijdou také muzikanti, kteří bojují s hudební teorií.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé už pominuly. Původní ceny aplikací pro iOS jsou přepočítávány z amerických dolarů a v českých korunách se mohou mírně lišit. Chcete-li být stále v obraze, přihlaste se k odběru notifikací nebo RSS, popřípadě nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Carcassonne – Tiles & Tactics

Kdo by neznal jednu z nejikoničtějších deskových her. Carcassonne není jen nádherné město v jižní Francii, ale též skvělá deskovka, která má poměrně jednoduchá pravidla. Svou zábavností si vás podmaní a už nepustí. Pokud s sebou nechcete například na výlety tahat krabicovou verzi, jistě oceníte digitální variantu. Původní cena byla 125 korun.

Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku