Skvělé aplikace a hry pro iOS, které jsou zdarma či se slevou (1. 7. 2022)

Apple App Store nahled SMARTmania

Kdo by neměl rád výhodné cenové akce. Ačkoli jsou aplikace a hry pro iOS skvělé samy o sobě a jejich vývojáři zaslouží uznání, ze zákaznického pohledu potěší, když se nějaké tu a tam objeví v zajímavé slevě či pokud jsou rovnou k dispozici zdarma. Tento pravidelný seriál věnující se App Store přináší tipy na jejich výhodné získání.

Nový měsíc začneme dalším pořádným výběrem. V něm najdete celou řadu povedených her, jako závody rally či nelítostné tankové bitvy. Z aplikací jistě oceníte povedený sledovač kapacity baterie iPhonu přímo z hodinek Apple Watch, čtečku metadat fotografií nebo povedený výškoměr.

Akce na hry a aplikace jsou platné k datu publikace článku. Protože se ale jedná o časově omezené nabídky, nejsme platnost slev schopni garantovat a je možné, že některé už pominuly. Původní ceny aplikací pro iOS jsou přepočítávány z amerických dolarů a v českých korunách se mohou mírně lišit. Chcete-li být stále v obraze, přihlaste se k odběru notifikací nebo RSS, popřípadě nás sledujte na Facebooku či Twitteru.

Pupil Distance PD Measure

Pokud si chcete koupit nové brýle, ať už sluneční nebo dioptrické, s nejvyšší pravděpodobností se nevyhnete návštěvě optika. V poslední době je ovšem stále populárnější objednávání brýlí po internetu, nicméně pak je vcelku obtížné vybrat správnou velikost v závislosti na vzdálenosti zornic. S jejím změřením vám pomůže aplikace Pupil Distance PD Measure. Původní cena byla 250 korun.

‎Pupil Distance PD Measure
‎Pupil Distance PD Measure
Autor: GlassifyMe
Cena: 179,00 Kč
  • ‎Pupil Distance PD Measure Screenshot
  • ‎Pupil Distance PD Measure Screenshot
  • ‎Pupil Distance PD Measure Screenshot
  • ‎Pupil Distance PD Measure Screenshot
Autor článku
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku