Domů » Bleskovky » Skvělá plošinovka Dead Cells je nyní dostupná na Android

Skvělá plošinovka Dead Cells je nyní dostupná na Android

Oceňovaná plošinovka Dead Cells z dílny studií Playdigious a Evil Empire se konečně dočkala vydání i na Android. Stojí 210 korun.

Dead Cells game

Hratelnost návykového hitu spojuje prvky roguelike her – hráč zde může zemřít jen jednou a pohybuje se v procedurálně generovaném světě – a metroidvania her, kdy se herní svět postupně otevírá s tím, jak hráč získává nové schopnosti a vybavení.

Dead Cells - Android Announcement Trailer

Pokud jde o příběh, hráč hraje za vlastní oživené mrtvé tělo, s kterým musí uniknout z rozlehlého ostrova plného nebezpečných dungeonů. Při jejich zkoumání se potká s řadou nepřátel, které bude zabíjet různými zbraněmi, powerupy atd. A samozřejmě bude umírat, a to velmi často. Ne nadarmo se totiž hře říká 2D Dark Souls.

Dead Cells
Dead Cells
Autor: Playdigious
Cena: 209,99 Kč

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments