Domů » Bleskovky » Skvělá plošinovka Dead Cells je nyní dostupná na Android

Skvělá plošinovka Dead Cells je nyní dostupná na Android

Oceňovaná plošinovka Dead Cells z dílny studií Playdigious a Evil Empire se konečně dočkala vydání i na Android. Stojí 210 korun.

Dead Cells game

Hratelnost návykového hitu spojuje prvky roguelike her – hráč zde může zemřít jen jednou a pohybuje se v procedurálně generovaném světě – a metroidvania her, kdy se herní svět postupně otevírá s tím, jak hráč získává nové schopnosti a vybavení.

Dead Cells - Android Announcement Trailer

Pokud jde o příběh, hráč hraje za vlastní oživené mrtvé tělo, s kterým musí uniknout z rozlehlého ostrova plného nebezpečných dungeonů. Při jejich zkoumání se potká s řadou nepřátel, které bude zabíjet různými zbraněmi, powerupy atd. A samozřejmě bude umírat, a to velmi často. Ne nadarmo se totiž hře říká 2D Dark Souls.

Dead Cells
Cena: 199,99 Kč

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.

4 komentářů

  1. Díky za tip, kupuji.

  2. super hra, koupil jsem a zatím absolutní pecka! za ty prachy to stojí.

  3. Hraju na PC a těžký jak …

    • ta hra je hodně těžká, ale o to více povedená. není to jen stupidní hopsačka, člověk se musí fakt snažit.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).