Domů » Bleskovky » Skrze mobilní aplikaci InCard MasterPass nově zaplatíte v hypermarketu Globus

Skrze mobilní aplikaci InCard MasterPass nově zaplatíte v hypermarketu Globus

Společnost MasterCard přichází s dalším rozšířením platebních možností na českém trhu. Spolu se společností Globus tento týden představila další řešení pro rychlou platbu v hypermarketech. Zákazníci Globusu v pražských Čakovicích nyní mohou zaplatit svůj nákup pomocí svého chytrého mobilního telefonu a globální platební služby MasterPass.SelfCare Checkout“.

„Česká republika je na světové špici ve využívání platební služby MasterPass, jsme proto moc rádi, že ji nyní můžeme nově nabídnout i v našem řetězci. V průběhu roku 2016 ji plánujeme zavést ve všech našich 15 pobočkách. Mezi naše priority patří nalezení nejefektivnějšího způsobu placení u pokladních terminálů. Pro naši obchodní činnost znamenají podobné inovativní novinky zlepšení komfortu pro zákazníky,“ říká Thorsten Deutsch, Vedoucí IT, Globus ČR.

Masterpass

Pro platbu aplikací MasterPass mohou zákazníci využít šest platebních terminálů „Scan and Go“ anebo čtyři samoobslužné platební terminály „SelfCare Checkout“.

Platební terminál „Scan and Go“ funguje následovně –  zákazník při nákupu postupně skenuje jednotlivé čárové kódy na produktech. Následně přejde ke speciální pokladně, kde zaplatí. Samoobslužné terminály SelfCare Checkout zajišťují odbavení bez personálu u pokladny; zákazník načte u speciálního platebního místa čárové kódy všech produktů, které si chce zakoupit, a zaplatí.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments