Domů » Bleskovky » Skládací Galaxy X: omezené dodávky a punc luxusního zboží

Skládací Galaxy X: omezené dodávky a punc luxusního zboží

Skládací a ohebné smartphony se ještě ani pořádně „neohřály“ a již nyní se ví jedna věc – budou velmi nedostatkovým zbožím. To platí i pro několikrát zmiňovaný Galaxy X od Samsungu, který by se měl představit někdy v roce 2018.

Galaxy X by měl být poněkud zvláštním druhem zařízení – měl by v sobě kombinovat proporce telefonu, ale rovněž i tabletu. Podle Ewana Spence z Forbes však bude nový model nejen velmi omezen dodávkami, ale i trhy, na kterých se ukáže. Dle něj by mělo být totiž zařízení určeno pouze pro domácí trh a stane se tím vůbec nejcennějším kouskem roku 2018. Uživatelé toužící po originalitě tak budou muset velmi spěchat, kusů bude pouze omezený počet.

Je docela možné, že se Samsung rozhodně právě pro omezené množství, aby daný potenciál technologie nejdříve důvěrně otestoval. V případě úspěchu bychom se mohli dočkat rozšíření i na ostatní světové trhy. Podle posledních odhadů bychom se nového modelu měli dočkat již na veletrhu CES 2018, který je konán v lednu, případně pak v únoru na akci MWC 2018.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
28 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments