Sledujte nás na YouTube

SimCity Deluxe pro Android je konečně na Marketu

Všechny příznivce budovatelských strategií jistě potěší informace o hře SimCity Deluxe, která se před nedávnem objevila na Android Marketu. Dostupná je pro telefony a tablety s Androidem za 102 Kč. Autoři pro hráče připravili sedm různých scénářů, ve kterých můžete založit nové město nebo si předělat některé z již vytvořených. Nouze nebude ani o „populární“ katastrofy, které vám čas od času trochu zkomplikují řízení města, a nezapomnělo se dokonce ani na UFO. SimCity Deluxe neláká jen na vyváženou hratelnost, ale také na pěknou grafiku a slušný hudební doprovod.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

11 komentářů

 1. michal (neregistrovaný)

  odkaz uvedeny v clanku neni funkcni funkcni pro Google Nexus S, ale na marketu je jiny odkaz, funkcni i pro tento telefon ale za velmi malo vyssi cenu 102,40.

  • Revin (neregistrovaný)

   Tohle v marketu nechápu – proč tam jsou některé aplikace víckrát? Dělá to hlavně EA (dále např. Bejeweled) a ještě je má za různé ceny. Takže to může znamenat, že si hru koupím, pak změním zařízení a ono to zrovna bude chtít tu druhou verzi hry a musím zaplatit znovu :-(. Přitom market by měl umožňovat různé apk pro různá zařízení pod jednou položkou na marketu…

  • tomulinek (neregistrovaný)

   Pánové, stačí se na Marketu zaregistrovat a zjistíte, že budete moci od EA koupit jen jednu z verzi (ta druhá bude pro vaše zařízení nedostupná). Zjevně to mají rozděleno dle regionů (popř. v kombinaci s přístroji) – jednu verzi prodává Electronic Arts Nederland B.V. (Evropa), druhou Electronic Arts Inc. (USA). Je pak jen smůla redaktora, dá-li sem zkopírovaný odkaz ze zahraničního zdroje a nezkontroluje si to.

  • tomulinek (neregistrovaný)

   (zaregistrovat = přihlásit pod konkrétním účtem)

  • Revin (neregistrovaný)

   tomulinek: hmmm… takže pro náš region automaticky dráž? No aspoň to člověk nemusí kupovat znovu pokud změní přístroj. Jinak samozřejmě vidím, že jedna verze je pro mé zařízení nedostupná ale důvod tam není uveden, takže není úplně zřejmé že by měl člověk zkusit další verzi pro svůj region.

 2. tomulinek: Když jsem psal bleskovku, narazil jsem na oba zdroje, ale nevěděl jsem, který použít, tak jsem dal přednost té levnější variantě. V textu jsem už odkaz upravil na evropskou verzi.

 3. bkf1 (neregistrovaný)

  Mno vcera me taky market trochu nas… nebo mozna to byla chyba autora danne aplikace… nevim :-/ Jsem si chtel potahnout graficky velmi hezkou verzi klasickych lodi, ktera se jmenuje iSink U, ale v marketu na telefonu nebyla :-/ Tam jsem se prihlasil na PC, kde mi to hru pred prihlasenim ukazovalo, jenze po prihlaseni mi market oznamil, ze hra neni pro moje Galaxy S :-/ Rikal jsem si “to je divny”, tak jsem si to musel napiratit i kdyz je hra kupodivu zdarma… pustim to a normalne bezi :-/ To me rikejte, co je tohle za blbost a proc to tam normalne neni? :-/

  • Kot3l (neregistrovaný)

   …Market nám nedává jinou možnost než pirátit.. :D

  • Revin (neregistrovaný)

   Tím, že aplikace nejde stáhnout pro tvůj telefon se neříká že ti nepůjde spustit ale že tvůj telefon autor nepodporuje (i když to je v případě Samsungu Galaxy S divné). On je zase problém v tom že tam přidáš telefon u kterého si nejsi jistý a uživatelé ti nasází špatné hodnocení kvůli nějaké blbosti. Ještě že je možnost stahovat jinde.

  • mino (neregistrovaný)

   Revin: Môže to tiež znamenať, že autor nechce povoliť tu hru pre daný región alebo operátora. Takže jedine mu napísať nech to povolí.

  • uni (neregistrovaný)

   Revin: Nekompatibilita s Galaxy S není nic divného, ale velmi častá záležitost.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *