Domů » Bleskovky » Sháníte originální tapetu pro váš iPhone 11? Co takhle rentgenový snímek jeho vnitřností

Sháníte originální tapetu pro váš iPhone 11? Co takhle rentgenový snímek jeho vnitřností

Redakce serveru iFixit v minulých dnech provedla rozborku letošních iPhonů do posledního šroubku, přičemž její reportáž je plná zajímavých fotek. Mezi ně patří i pohled na některé vnitřní komponenty skrze rentgen, což vypadá velmi působivě. V iFixit se proto rozhodli, že rentgenové i klasické náhledy na kompletní ústrojí iPhone 11, 11 Pro a 11 Pro Max zveřejní ve formě tapety na domovskou obrazovku.

Nepřehlédněterecenze iPhone 11: povedené jablko za přijatelnou cenu

Pokud si chcete pod své ikony na nový iPhone umístit snímek jeho vnitřností, navštivte stránky iFixit a stáhněte si tapety v plném rozlišení.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

7 komentářů

  1. Btw odborníci zde, kde že je ten prostor pro jack, který Apple schválně nevyužívá? 😁

    • Samozrejme ze tam nie je lebo sa snim nepocita. Keby sa s nim pocitalo, miesto by sa naslo.

    • A schvalne si vsimni, jak ten Taptic Engine sel zmensit vlastne uplne v pohode oproti jeho velikosti v 7/8 :) Jak pise tomas, misto by se samozrejme dost jednodusse naslo.

      • Ano, říká se tomu vývoj 😉 Také jsme o tři roky dále. Co byl problém tehdy, nemusí být problém nyní. Opět, vývoj 😊

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).