K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » Seznamte se, toto je druhá generace hodinek Galaxy Watch Active

Seznamte se, toto je druhá generace hodinek Galaxy Watch Active

Korejský gigant Samsung chystá na 7. srpna unpacked event, na kterém odhalí nové smartphony řady Galaxy Note 10 a s velkou pravděpodobností také druhou generaci hodinek Galaxy Watch Active. Nejen, že se o nich množí spekulace, nyní se dokonce na internetu objevil oficiální tiskový snímek.

Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2

Galaxy Watch Active 2: integrace LTE a EKG

Pokud je render pravdivý, nebude se na designu hodinek měnit prakticky nic, jedinou viditelnou změnou je červené ohraničení zamykací/domovské klávesy. Je možné, že takto bude Samsung odlišovat varianty hodinek s LTE modulem podobně jako tak činí Apple. Nad zamykací klávesou navíc vidíme malou dírku, která by mohla naznačovat přítomnost mikrofonu pro telefonování.

Samsung Galaxy Watch Active 2
Samsung Galaxy Watch Active 2

Pokud se potvrdí přechozí spekulace, mají Galaxy Watch Active 2 dostat celou řadu nových zdravotních funkcí, zejména elektrokardiogram se zasíláním notifikací při nepravidelném srdečním rytmu. Doprovodnou funkcí má být také příležitostné upozornění na fibrilaci síní, chybět nebude ani detekce pádu uživatele s automatickým zasíláním notifikací blízkým, popř. kontaktováním tísňové služby.

Galaxy Watch Active 2 by měly dorazit ve velikostech 40 a 44 mm, Samsung údajně plánuje černé a stříbrné provedení.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

16 komentářů

 1. Hmm, kde už jsem tyhle inovace jenom viděl?

  • shepii (neregistrovaný)

   Těžko říct, to musíš vědět ty, ne se ptát nás.

   • Dík, že ses ozval shepii, ale konkrétně k tobě bych si nepřišel ani pro radu jak uvařit čaj :-)

   • shepii (neregistrovaný)

    Když opominu tvojí neznalost ohlodně čehokoliv ve světě smartpnohů, tak jestli nevíš ani to, jak uvařit čaj, tak si ke mně pro žádnou radu rozhodně nechoď. ;)

   • Teď jsi mi to strašně nandal shepii, skláním se před tvým rozhledem a přehledem o každém usmoleném prdu, na kterém běží Android.

   • shepii (neregistrovaný)

    Tak základy pro místní diskutující. Chápu, pro tebe a pár dalších BFU zde něco nepochopitelného. Ale nedivím se, ono se v těch marketingových žvástech od Applu píše jen o Applu, tak proto nemáš přehled. Jsi jen taková ta paní od vedle, která něco drmolí, když si lidé povídají a proto tady tebe a podobné exoty jako jsou uni a lukass71 nikdo nikdy nebude brát vážně. ;)

   • shepii: Bude ted uz EKG davat smysl nebo je to porad „Appli“ nesmysl a gimmick uplne k nicemu? :D

   • shepii (neregistrovaný)

    Proč se ptáš mě, jestli bude dávat smysl? O tom snad rozhodne trh. Jinak za mě je EKG v nositelnosti nesmysl od všech výrobců.

   • Tak to je zdejší Apple letka. Socka JP23 už je skoro úroveň uniho. Vlastně ani neví, co kde kdy sám viděl. Gratulace.

 2. Aleš (neregistrovaný)

  Pokud přidají „reproduktor“, pak jdu pro ně :) – už předchozí generace byla super, ale některé věci tam nějak zapomněli dát :D

 3. Jeremy Eric Nowak (neregistrovaný)

  jestlipak nekdy samsung pusti samsung pay i do cr.. je to nejvesti slabila hodinek pro android

  • David L. (neregistrovaný)

   Zeptám se jako „laik“ – android pay na hodinkách nefunguje? Nebo proč bych měl chtít samsung pay

   • noha.sk (neregistrovaný)

    Ak sa nemylim android pay nefunguje na hodinkach s Wear OS v Cechach ani na SVK. Dalo sa to obist ale ako som naposledy cital tak to google zablokoval. Samsung ma svoj system Tizen a stym sa u nas tiez neda platit hodinkami. Na SVK funguje myslim garmin pay a fitbit pay. Banku nebudem pisat nech neni reklama :)

   • David L. (neregistrovaný)

    ok, děkuji za ujasnění. Holt budu u pokladny vytahovat mobil :)

 4. zxc (neregistrovaný)

  Bezva, tak mám ani ne půl roku Active Watch a oni vydají novou verzi s funkcema které by se mi líbily. Mohli by dát nějakou výraznější slevu pro majitele předchozí verze, třeba takových 50% šrotovné :-)

 5. Filip (neregistrovaný)

  To je sice hezké, ale já chci novou generaci hodinek s OTOČNOU LUNETOU!! :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *