Domů » Bleskovky » Seznam testuje „český Reddit“, prozatím je v betaverzi

Seznam testuje „český Reddit“, prozatím je v betaverzi

Českou internetovou společnost Seznam.cz není nutno dlouze představovat. Pro mnoho lidí je úvodní stránka internetového portálu v podstatě synonymem pro internet, což ovšem neznamená, že Seznam ztrácí chuť inovovat a pouštět se do nových projektů. Po globálních turistických mapách Windy Maps zkouší své štěstí také na poli internetových diskusí – Seznam Jede totiž jakoby z oka vypadl Redditu.

Pro vkládání příspěvku je nutné disponovat účtem na Seznamu, pro pohlížení to nutné není. „S napětím očekáváme, jak na Seznam Jede lidé zareagují. V zahraničí jsou podobné servery velmi populární, ale v Česku se jedná o novinku, na jejíž používání si uživatelé budou muset zvyknout,“  řekl na adresu projektu produktový manager Seznamu Marek Vacek. Od Jede si Seznam slibuje větší přehled ve věcech, které aktuálně hýbou českým internetem.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Diskuze k článku

  1. jedina vec ktera mi pripomina reddit je upvotin/downvoting. To co dela reddit redditem jsou subreddity… tohle spis vypada jako lehce predelana diskuze z lide.cz (ktere stejne stoji za hovno stejne jako cele nove lide.cz)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).