Domů » Bleskovky » Sedmipalcový tablet Asus Eee Memo Pad se představuje

Sedmipalcový tablet Asus Eee Memo Pad se představuje

Pomalu se blíží veletrh spotřební elektroniky CES, který každoročně probíhá v Las Vegas a postupně se začínají objevovat spekulace, co asi tak bude představeno. Do tohoto seznamu se připojil i Asus se svým 7″ tabletem s názvem Eee Memo Pad, který kromě displeje s HD rozlišením (1280 x 800 px) pravděpodobně nabídne dvoujádrový procesor Snapdragon s frekvencí 1,2 GHz, 3G a Wi-Fi modul a volitelnou paměť v rozmezí 16 až 64 GB. Co se týče operačního systému, zde je jasné pouze, že půjde o Android, v jaké verzi si nikdo nedokáže odhadnout. Bylo by ale jakousi povinností ho představit již s aktuálním výtvorem Googlu, tedy verzí 4.0 „Ice Cream Sandwich“.

-

Eee Memo Pad by neměl být jediným tabletem, který se příští týden ve Vegas představí se štítkem Asus. Delší dobu očekávaný a zajímavý Asus Padfone by zde měl také najít své výstavní místo a alespoň my se na něj těšíme.

Zdroj: Engadget

Martin Prokop

3 komentářů

  1. Nevypadal na starších obrázcích úplně jinak? S pod displayem vodorovně uloženým stilem?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).