Scarab Tales: Nová logická hra od českých autorů + slevy na tituly od Playito

Čeští vývojáři ze studia Playito představili novou logickou hru Scarab Tales pro Android, kterou vám přiblížíme v dnešním článku. Při této příležitosti můžete jejich starší tituly nakoupit s výraznou slevou.

česko-slovenské herní studio Playito právě vydalo novou logickou hru nazvanou Scarab Tales. V Google Play je k dispozici již zhruba týden, verze pro iOS bude brzy následovat (v online žebříčcích se totiž zobrazuje systém hráče a je tak podpořena soutěživost mezi platformami). Dále se plánuje i verze pro Windows Phone (ve score už je pro ni vyhrazen sloupeček), ale tam je předběžný termín až konec prázdnin, jelikož Unity ještě oficiálně nemá hotový port.

 

Hra je založena na intuitivní interakci s brouky skaraby a různými částmi levelů (pyramidová brána, kamenná koule, kterou může brouk tlačit, otočné zatáčky, propadající se ruiny, diamanty, které brouky zmenšují/zvětšují, dekorace typu palma, váza, řeka Nil pro tvorbu přirozených překážek apod.) Cílem hry je dovést všechny skaraby do bezpečí, což znamená nasměrovat je na cílové políčko, které je promění v kámen a tak bezpečně překonají milénia.

Scarab Tales by Playito - Most Fun a Pharaoh Can Get!

Na své si přijdou jak začátečníci, tak ostřílení hráči logických her. Nezkušení hráči a děti mohou jen tak klikat na brouky a aktivní prvky levelu a zkoušet brouky nějak dopravit do cíle metodou pokus-omyl, zkušení hráči můžou svůj postup předem promyslet a najít nejefektivnější řešení s co nejmenším počtem dotyků (na základě počtu dotyků je hráč na konci levelu odměněn 0 až třemi sokoly (analogie tradičních hvězd) a ti zase slouží pro odemknutí dalších packů levelů).

-

Scarab Tales jsou ideální hrou pro letní dovolenou. Ve hře je k dispozici 100 originálních levelů členěných do 5 level packů a také 100 odměn (achievementů), které může hráč postupně odemknout na základě svého pokroku ve hře, což by mělo zaručovat spoustu hodin zábavy. A komu by to nestačilo, ten může využít zabudovaný editor levelů! S ním je možné vytvořit a hrát si libovolné další levely.

Kdo by potom chtěl své levely nasdílet pro kamarády a ostatní hráče, může využít nás komunitní server. Ten se aktivuje jednorázovou inapp platbou (je to bohužel nutnost kvůli pirátství, naše předchozí hry se prodávají v počtu tisíců kusů, ale pirátů hrajou již stovky tisíc a kdybychom všem hned zpřístupnili server, neutáhli bychom to). Přístup na server pak umožňuje i stahovat nové levely od nás a ostatních uživatelů z komunity, hodnotit je a zobrazovat si online score achievementů.

Letní slevy na další tituly od Playito

Playito v souvislosti s vydáním hry Scarab Tales pro Android vyhlásilo Letní slevy. Všechny předchozí hry jsou nyní v Play Store za minimální ceny. Konkrétně se jedná o tituly:

  • FireLords HD  – BomberMan ve středověkém stylu s více než 40 levely ve 4 unikátních epizodách.
  • DeathMetal HD – Arkanoid s metalickým vzhledem a metalovou hudbou, 40 levelů ve 4 typech hracích ploch
  • DarkHunt HD  – Střílečka kachen odehrávající se v noci, posviťte si baterkou na černé stíny a sestřelte co nejvíce kachen v časovém limitu – méně krvavá verze vhodná pro děti.
  • DarkHunt HD: Brutality  – Brutálnější verze DarkHunt vhodná pro dospělé ;)
  • Ball vs. Zombies  – Llikvidace zombíků pomocí těžké kamenné koule ovládané akcelerometrem, 3 různá prostředí, reálná fyzika, skóre pro Android a iOS.
  • SliderWood HD  – Jednoduchá foto skládačka se 2 typy hry, těžší Loydova patnáctka a lehčí prohazování 2 dílků najednou.

-
Odkaz vede na Google Play stránku s přehledem titulů Playito

Autor článku
Jiří Hrma
image/svg+xml
+

Kapitoly článku